П’ятниця, 4 Грудня, 2020

Розпочалася виплата державної допомоги сім’ям із дітьми

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Для забезпечення виплати державних соціальних допомог та компенсацій в січні поточного року з державного бюджету в область надійшла субвенція у розмірі 156,4 млн гривень. Кошти отримали 8 січня 2019 року та відповідно до потреби.

Про це розповідає yes-lutsk, завдяки інформації від департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Виплата державних допомог здійснюється кожного місяця, за поточний місяць, відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 4 березня 2002 року № 256.

Згідно вищезазначеного Порядку, належні фінансові органи протягом 2 операційних днів після отримання коштів субвенцій, надають органам Державної казначейської служби платіжні доручення щодо перерахування цих коштів на рахунки районних (місцевих) бюджетів.

Вже після отримання коштів місцевими бюджетами, протягом двох днів, гроші надходять на рахунки місцевих органів соціального захисту населення. Адже, саме вони є головними розпорядниками коштів, і повинні, не пізніше двохденного терміну виплатити допомогу усім отримувачам.

Завдяки оперативній інформації управлінь соціального захисту населення області, на сьогодні, на поштові відділення та банківські рахунки вже перераховано державну допомогу у Луцьку, Ковелі,  Володимир-Волинську, Нововолинську.

А от щодо районів, то у Володимир-Волинському, Іваничівському, Ківерцівському, Любешівському, Ратнівському, Рожищенському, Старовижівському, Шацькому та Турійському, також отримали виплати державної соціальної допомоги.

Усім іншим слід очікувати надходження коштів у найближчі терміни, які передбачені чинним законодавством.  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...

Хто представляє інтереси лучан в кожному окрузі?

Не всі депутати минулої каденції залишилися цього року. 42 чинуша пройшли до Луцької міської ради, згідно з результатами місцевих виборів 25 жовтня....

У Луцьку мітингують за відставку Юрія Погуляйка

У Луцьку під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися мітингарі, які вимагають відставки очільника області Юрія Погуляйка. Далі на yes-lutsk.

Луцький суд не має грошей на відправку документів поштою: як тепер дізнатися про засідання та отримати необхідне?

Від учора, 1 грудня, Луцький міськрайонний суд припиняє надсилати документацію поштою. Про це повідомляє yes-lutsk з посиланням на Судова влада України.

Що луцькі депутати думають про введення локдауну в Україні

В Україні очікують, коли ж оголосять дати початку та закінчення тотального карантину, який ще називають локдауном. Імовірно, він буде діяти в період...