Неділя, 15 Травня, 2022

Розпочалася виплата державної допомоги сім’ям із дітьми

Для забезпечення виплати державних соціальних допомог та компенсацій в січні поточного року з державного бюджету в область надійшла субвенція у розмірі 156,4 млн гривень. Кошти отримали 8 січня 2019 року та відповідно до потреби.

Про це розповідає yes-lutsk, завдяки інформації від департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Виплата державних допомог здійснюється кожного місяця, за поточний місяць, відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 4 березня 2002 року № 256.

Згідно вищезазначеного Порядку, належні фінансові органи протягом 2 операційних днів після отримання коштів субвенцій, надають органам Державної казначейської служби платіжні доручення щодо перерахування цих коштів на рахунки районних (місцевих) бюджетів.

Вже після отримання коштів місцевими бюджетами, протягом двох днів, гроші надходять на рахунки місцевих органів соціального захисту населення. Адже, саме вони є головними розпорядниками коштів, і повинні, не пізніше двохденного терміну виплатити допомогу усім отримувачам.

Завдяки оперативній інформації управлінь соціального захисту населення області, на сьогодні, на поштові відділення та банківські рахунки вже перераховано державну допомогу у Луцьку, Ковелі,  Володимир-Волинську, Нововолинську.

А от щодо районів, то у Володимир-Волинському, Іваничівському, Ківерцівському, Любешівському, Ратнівському, Рожищенському, Старовижівському, Шацькому та Турійському, також отримали виплати державної соціальної допомоги.

Усім іншим слід очікувати надходження коштів у найближчі терміни, які передбачені чинним законодавством.