П’ятниця, 30 Липня, 2021

Розпочалася виплата державної допомоги сім’ям із дітьми

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Для забезпечення виплати державних соціальних допомог та компенсацій в січні поточного року з державного бюджету в область надійшла субвенція у розмірі 156,4 млн гривень. Кошти отримали 8 січня 2019 року та відповідно до потреби.

Про це розповідає yes-lutsk, завдяки інформації від департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Виплата державних допомог здійснюється кожного місяця, за поточний місяць, відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 4 березня 2002 року № 256.

Згідно вищезазначеного Порядку, належні фінансові органи протягом 2 операційних днів після отримання коштів субвенцій, надають органам Державної казначейської служби платіжні доручення щодо перерахування цих коштів на рахунки районних (місцевих) бюджетів.

Вже після отримання коштів місцевими бюджетами, протягом двох днів, гроші надходять на рахунки місцевих органів соціального захисту населення. Адже, саме вони є головними розпорядниками коштів, і повинні, не пізніше двохденного терміну виплатити допомогу усім отримувачам.

Завдяки оперативній інформації управлінь соціального захисту населення області, на сьогодні, на поштові відділення та банківські рахунки вже перераховано державну допомогу у Луцьку, Ковелі,  Володимир-Волинську, Нововолинську.

А от щодо районів, то у Володимир-Волинському, Іваничівському, Ківерцівському, Любешівському, Ратнівському, Рожищенському, Старовижівському, Шацькому та Турійському, також отримали виплати державної соціальної допомоги.

Усім іншим слід очікувати надходження коштів у найближчі терміни, які передбачені чинним законодавством.  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...