Неділя, 22 Травня, 2022

Цікаві факти про статки голови ОДА Олександра Савченка

Нещодавно, під час ефіру місцевого телеканалу «Аверс» показали ексклюзивне інтерв’ю Олександра Савченка. Зокрема, у ньому йшлося про позбавлення водійських прав у 2016 році за кермування у стані алкогольного сп’яніння.

Про це пише yes-lutsk, з посиланням на Волинські Новини.

Цікавим є те, що губернатор не знає розміру своєї зарплатні, точного переліку усього свого майна, а також, його походження.

П’ять квартир, два маєтки, один з яких ще будується, 6 земельних ділянок, два елітних авто, 70 тисяч євро готівки, півмільйона доларів і більше мільйона гривень. А ще, три швейцарських дорогих годинники і невідомо скільки дорогоцінних металів та ювелірних прикрас.

А також, його сім’я володіє такими автомобілями –  Toyota Land Cruiser 200 2006 р.в , Akura MDX 2008 р.в. , Mersedes-Benz GL 350.

Минулоріч Олександр Савченко заробив 1,3 млн грн., завдяки продажу рухомого майна, відсотків від банківських вкладів, заробітній платі та пенсії.

До того, як обійняти посаду голови ОДА, Олександр Савченко працював у правоохоронних органах, та державних компаніях, тобто, бізнесу свого він не мав. До слова, він і зараз не знає, яку конкретно зарплатню отримує.

У інтерв’ю, яке журналістці Аверсу ледве вдалось отримати, губернатор не дав вичерпної відповіді, щодо свого майна та коштів.

Отож, попри роботу у державних структурах, згідно з декларацією, чиновник накопичив 16 млн грн.

Слід зазначити, що до посади голови Волинської ОДА, ще нещодавно він був першим заступником голови Київщини Олександра Горгана, а до того працював у міністерстві внутрішніх справ та «Нафтогазі».

А от на пряме запитання, що робити з державними чиновниками, які залазять у кишені простих громадян: «Вор должен сидеть в тюрьме» .