Середа, 28 Липня, 2021

У Луцьку стартував проект «Шкільний офіцер поліції»

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Сьогодні, 27 грудня, у гімназії міста Луцька №4 стартував новий проект «Шкільний офіцер поліції». У заході були задіяні заступник начальника УПП у Волинській області Дмитро Хмарук, інспектори патрульної поліції та представники управління освіти Луцької міської ради. Про це розповіли на офіційній сторінці Патрульної поліції Волинської області у Facebook.

Розпочав Дмитро Хмарук вступним словом, де зазначив, що головне завдання шкільних офіцерів поліції – створення і підтримка безпечного середовища в навчальних закладах, спілкування з дітьми, участь у розв’язанні можливих конфліктних ситуацій. Далі розповість yes-lutsk.

Заступник начальника УПП у Волинській області також зазначив, що патрульні вже третій рік навідують учнів у школах по всій області, де діти їх завжди радо та привітно зустрічають.

«А віднині за чотирма шкільними офіцерами, які отримали відповідні сертифікати, буде закріплено по кілька шкіл, і вони постійно перебуватимуть там, проводитимуть уроки, бесіди, зустрічі», – сказав заступник.

Мета шкільного офіцера поліції – стати надійним та хорошим другом для кожної дитини, аби учні могли звернутись за порадою до наставника.

Урок проводився для учнів 2-Б класу, де продемонстрували різноманітні демонстрації профілактичних слайдів, запитань та відповідей і грунтувався на максимальній інтерактивності, аби залучити учнів у процес.

Тепер про правила дорожнього руху, особисту безпеку та поведінку під час зимових канікул вони знають усе.
Інспектори впевнені, що, спілкуючись з дітьми, вони зможуть здійснювати ефективну профілактику порушень, аби ті, завжди пам’ятали про Закон та наслідки необдуманих дій.

Заключне слово пролунало від методиста управління освіти Оксани Матвійчук, яка зазначила, що зміцнивши дружні взаємовідносини між дітьми та поліцейськими, ми в майбутньому отримаємо значно менше порушників та суттєву кількість свідомих громадян.

проектпроект

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...