Середа, 28 Жовтня, 2020

У Луцьку стартував проект «Шкільний офіцер поліції»

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Сьогодні, 27 грудня, у гімназії міста Луцька №4 стартував новий проект «Шкільний офіцер поліції». У заході були задіяні заступник начальника УПП у Волинській області Дмитро Хмарук, інспектори патрульної поліції та представники управління освіти Луцької міської ради. Про це розповіли на офіційній сторінці Патрульної поліції Волинської області у Facebook.

Розпочав Дмитро Хмарук вступним словом, де зазначив, що головне завдання шкільних офіцерів поліції – створення і підтримка безпечного середовища в навчальних закладах, спілкування з дітьми, участь у розв’язанні можливих конфліктних ситуацій. Далі розповість yes-lutsk.

Заступник начальника УПП у Волинській області також зазначив, що патрульні вже третій рік навідують учнів у школах по всій області, де діти їх завжди радо та привітно зустрічають.

«А віднині за чотирма шкільними офіцерами, які отримали відповідні сертифікати, буде закріплено по кілька шкіл, і вони постійно перебуватимуть там, проводитимуть уроки, бесіди, зустрічі», – сказав заступник.

Мета шкільного офіцера поліції – стати надійним та хорошим другом для кожної дитини, аби учні могли звернутись за порадою до наставника.

Урок проводився для учнів 2-Б класу, де продемонстрували різноманітні демонстрації профілактичних слайдів, запитань та відповідей і грунтувався на максимальній інтерактивності, аби залучити учнів у процес.

Тепер про правила дорожнього руху, особисту безпеку та поведінку під час зимових канікул вони знають усе.
Інспектори впевнені, що, спілкуючись з дітьми, вони зможуть здійснювати ефективну профілактику порушень, аби ті, завжди пам’ятали про Закон та наслідки необдуманих дій.

Заключне слово пролунало від методиста управління освіти Оксани Матвійчук, яка зазначила, що зміцнивши дружні взаємовідносини між дітьми та поліцейськими, ми в майбутньому отримаємо значно менше порушників та суттєву кількість свідомих громадян.

проектпроект

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

У Ковелі два кандидати не поділили крісло мера

На місцевих виборах на пост мера Ковеля, за попередніми результатами, виграє кандидат від партії «За майбутнє» Ігор Чайка. З такою ситуацією не...

Кого обрали головами ОТГ на Волині?

25 жовтня відбулися вибори голів об‘єднаних територіальних громад Волинської області. Станом на сьогодні вже опубліковано попередні результати виборів і більшості громад регіону,...

Вибори мера Луцька: хто претендує на другий тур?

25 жовтня 2020 року відбулися довгоочікувані вибори, які нарешті дозволять обрати мера в місті Луцьку, розповідає сайт yes-lutsk. Хто...

Вибори на Волині: які порушення допустили

На Волині 25 жовтня проходили місцеві вибори. Як і в минулі роки, не обійшлося без казусів та порушень: на деяких дільницях недостатньо...

На Волині чоловік, аби не голосувати, порвав бюлетень

25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Як завжди, не обійшлося без курйозів, помилок і порушень. Далі на yes-lutsk.