Вівторок, 5 Липня, 2022

У Луцьку стартував проект «Шкільний офіцер поліції»

Сьогодні, 27 грудня, у гімназії міста Луцька №4 стартував новий проект «Шкільний офіцер поліції». У заході були задіяні заступник начальника УПП у Волинській області Дмитро Хмарук, інспектори патрульної поліції та представники управління освіти Луцької міської ради. Про це розповіли на офіційній сторінці Патрульної поліції Волинської області у Facebook.

Розпочав Дмитро Хмарук вступним словом, де зазначив, що головне завдання шкільних офіцерів поліції – створення і підтримка безпечного середовища в навчальних закладах, спілкування з дітьми, участь у розв’язанні можливих конфліктних ситуацій. Далі розповість yes-lutsk.

Заступник начальника УПП у Волинській області також зазначив, що патрульні вже третій рік навідують учнів у школах по всій області, де діти їх завжди радо та привітно зустрічають.

«А віднині за чотирма шкільними офіцерами, які отримали відповідні сертифікати, буде закріплено по кілька шкіл, і вони постійно перебуватимуть там, проводитимуть уроки, бесіди, зустрічі», – сказав заступник.

Мета шкільного офіцера поліції – стати надійним та хорошим другом для кожної дитини, аби учні могли звернутись за порадою до наставника.

Урок проводився для учнів 2-Б класу, де продемонстрували різноманітні демонстрації профілактичних слайдів, запитань та відповідей і грунтувався на максимальній інтерактивності, аби залучити учнів у процес.

Тепер про правила дорожнього руху, особисту безпеку та поведінку під час зимових канікул вони знають усе.
Інспектори впевнені, що, спілкуючись з дітьми, вони зможуть здійснювати ефективну профілактику порушень, аби ті, завжди пам’ятали про Закон та наслідки необдуманих дій.

Заключне слово пролунало від методиста управління освіти Оксани Матвійчук, яка зазначила, що зміцнивши дружні взаємовідносини між дітьми та поліцейськими, ми в майбутньому отримаємо значно менше порушників та суттєву кількість свідомих громадян.

проектпроект