Неділя, 22 Травня, 2022

Пункти обігріву у Луцьку

Як повідомляє yes-lutsk, з посиланням на Район.Луцьк, вже зовсім скоро у Луцьку з’являться пункти обігріву.

Пункт обігріву, насамперед, потрібен особам без постійного м’ясця проживання, та іншим громадянам, які опинились в складних життєвих умовах. Такі пункти зосереджені на тому, аби люди не залишились на вулицях у зимовий час. Адже, це не лише загрожує обмороженням кінцівок, а й переохолодженням, серйозними хворобами, та навіть, летальними випадками.

В розпорядженні Григорія Пустовіта, йдеться про те, що пункти обігріву у місті Луцьк запрацюють відразу з настанням зимових морозів. Тобто, температура протягом трьох діб повинна становити -15 градусів за Цельсієм, та нижче.

Також, повідомляють, що у таких пунктах обігріву можна буде не лише переночувати, але й попити чаю з цукром, перекусити бутербродами, та скористатись одноразовим посудом.

Загалом, таких пунктів буде два:

  • Приміщення територіального центру соціального обслуговування у місті Луцьк за адресою: вулиця Данила Галицького, 18.
  • Кімната нічного перебування  Волинського обласного благодійного фонду «Преображення» у місті Луцьк за адресою: вул. Станіславського, 15а.

Також, особи без постійного місця проживання за потребою забезпечуватимуться теплим одягом, взуттям, послугами перукаря, та першою медичною допомогою.

В середньому, у одному центрі можуть заночувати близько 5-6 людей