П’ятниця, 4 Грудня, 2020

Пункти обігріву у Луцьку

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Як повідомляє yes-lutsk, з посиланням на Район.Луцьк, вже зовсім скоро у Луцьку з’являться пункти обігріву.

Пункт обігріву, насамперед, потрібен особам без постійного м’ясця проживання, та іншим громадянам, які опинились в складних життєвих умовах. Такі пункти зосереджені на тому, аби люди не залишились на вулицях у зимовий час. Адже, це не лише загрожує обмороженням кінцівок, а й переохолодженням, серйозними хворобами, та навіть, летальними випадками.

В розпорядженні Григорія Пустовіта, йдеться про те, що пункти обігріву у місті Луцьк запрацюють відразу з настанням зимових морозів. Тобто, температура протягом трьох діб повинна становити -15 градусів за Цельсієм, та нижче.

Також, повідомляють, що у таких пунктах обігріву можна буде не лише переночувати, але й попити чаю з цукром, перекусити бутербродами, та скористатись одноразовим посудом.

Загалом, таких пунктів буде два:

  • Приміщення територіального центру соціального обслуговування у місті Луцьк за адресою: вулиця Данила Галицького, 18.
  • Кімната нічного перебування  Волинського обласного благодійного фонду «Преображення» у місті Луцьк за адресою: вул. Станіславського, 15а.

Також, особи без постійного місця проживання за потребою забезпечуватимуться теплим одягом, взуттям, послугами перукаря, та першою медичною допомогою.

В середньому, у одному центрі можуть заночувати близько 5-6 людей

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...

Хто представляє інтереси лучан в кожному окрузі?

Не всі депутати минулої каденції залишилися цього року. 42 чинуша пройшли до Луцької міської ради, згідно з результатами місцевих виборів 25 жовтня....

У Луцьку мітингують за відставку Юрія Погуляйка

У Луцьку під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися мітингарі, які вимагають відставки очільника області Юрія Погуляйка. Далі на yes-lutsk.

Луцький суд не має грошей на відправку документів поштою: як тепер дізнатися про засідання та отримати необхідне?

Від учора, 1 грудня, Луцький міськрайонний суд припиняє надсилати документацію поштою. Про це повідомляє yes-lutsk з посиланням на Судова влада України.

Що луцькі депутати думають про введення локдауну в Україні

В Україні очікують, коли ж оголосять дати початку та закінчення тотального карантину, який ще називають локдауном. Імовірно, він буде діяти в період...