П’ятниця, 20 Травня, 2022

Луцька міська рада просить релігійні організації піти на карантин

В зв’язку з світовою пандемією, Україна переходить в режим «карантину». Усі міста, починаючи з 16.03, закривають всі міжобласні транспортні перевезення. Всередині міст більшість організацій припиняють своє функціонування на цей період (школи, торгові центри, розважальні заклади, тренажерні зали і т.п.), меншість переходять в режим закритої роботи(різні громадські, регіональні та державні організації). Вільно працюватимуть супермаркети, аптеки та храми. Далі розповість про це yes-lutsk.

Міськрада звертається до громадян та представників духовенств з приводу вбереження від недуги, на разі, припинити усі можливі масові зібрання для проведення служб. Також ухвалили звернення до релігійних громад, щодо протиепідемічних заходів.

 «У документі йдеться про обмеження проведення богослужінь, що передбачають присутність значної кількості людей та за можливості проведення цих заходів в режимі онлайн (на час карантину). Також просять здійснювати заходи протиепідемічної безпеки в храмах, проводити дезінфекцію приміщень. Закликають призупинити навчання у недільних школах. Представників релігійних конфесій просять проводити роз’яснювальну роботу з прихожанами щодо заходів безпеки» – повідомив Борис Смаль.

До заходів дезінфекції в храмах входять такі процедури як: проведення щоденного вологого прибирання, підтримування чистоти ікон, святинь використовуючи засоби дезінфекції; шанування святинь, а саме ікон, святих мощей, без цілування, це стосується і вітання, чи вияву пошани між членами Церкви. Завдяки подібним заходам і свідомому розумінню жителів ситуації, розповсюдження вірусної інфекції закінчиться.