Неділя, 22 Травня, 2022

Юлія Сиротинська знайшла трекер під бампером службового авто

Очільниця департаменти муніципальної варти знайшла цікавий пристрій під бампером службового автомобіля. Детальніше розповість yes-lutsk.

Вчора ввечері, 21 лютого, на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, Юлія Сиротинська виклала фото невідомого пристрою. За словами голови муніципальної варти Луцька, під час миття службового авто, а саме з-під бамперу водою було збито дивну коробку. Вона була прикріплена на потужний магніт та містила в середині сім карту мобільного оператора “Київстар”, батарейки та ще багато цікавого. Пані Сиротинська самостійно дізналася, що ця коробка є пристроєм для прослуховування.

Згідно з дописом, очільниця здогадується хто встановив пристрій, але не розуміє для чого. 

Нещодавно, була інформація про те, що Сиротинській та її родині погрожує невідомий. За словами жінки, під час демонтажу контейнерів на Центральному ринку 12 лютого поточного року, чоловік розповів їй усі данні, які було зібрано: адресу проживання, з ким проживає, час повернення додому пані Юлії та її дитини. Також, невідомий пригрозив очільниці розправою, адже дії будуть жорстокі. Чоловік впевнений, що Сиротинська повинна відповідати за дії власного департаменту.

Жінка звернулася до відділку патрульної поліції з відповідною заявою, проте, за її словами, реакції ніякої не було. 

У поліції Волинської області підтвердили те, що Юлія Сиротинська зверталася за номером “102” з повідомленням про погрози та нанесення тілесних ушкоджень. На місце виклику виїхала слідчо-оперативна група, але заявниці там не було й на телефонні дзвінки від правоохоронців вона не відповідала.

Лише наступного дня очільниця департаменту вийшла на зв’язок зі слідчим та повідомила про те, що знаходиться у робочому відрядженні, а заяву написати зможе за кілька днів.