Середа, 28 Липня, 2021

Скандальна заява Міністерки охорони здоров'я

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Вчора ввечері Зоряна Скалецька шокувала українців гучною заявою. Yes-lutsk розповість деталі.

20 лютого на офіційній сторінці у Facebook Міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька опублікувала шокуючий пост. Жінка заявила про рішення приєднатися до українців, які перебувають у містечку Нові Санжари у госпіталі на обсервації. Пані Скалецька заявила, що від сьогодні перебуватиме разом зі співвітчизниками в одному приміщенні та проживатиме в рівних умовах.

Такий вчинок Міністерки обумовлений тим, аби заспокоїти мешканців цього містечка та населення України загалом. Адже, як відомо, на Полтавщині “пронеслася” хвиля обурення та паніки від місцевих жителів. Люди нажахані тим, що без попередження, облаштованої території, приміщень, техніки та медичного персоналу, українців, які повернулися з Китаю, розмістили у воєнному госпіталі Національної гвардії.

Зоряна Скалецька запевнила, що урядом була проведена ретельна підготовка до евакуації наших співвітчизників з міста Ухань та були підготовлені необхідні умови їх перебування на час обсервації. Також, Міністерка наголосила, що підготовчі роботи були проведені з урахуванням всіх стандартів Всесвітньої організації охорони здоров’я та на прикладі тих країн, які вже евакуювали своїх громадян з осередку епідемії.

Жінка виразила слова вдячності усім, хто допоміг здійснити переліт та перевезення українців з небезпечної зони: пілотам, бортпровідникам, медичному персоналу та команді супроводу.

Одразу після появи цієї заяви – соціальна мережа “вибухнула” від коментарів та українці поділилися на дві групи: тих, хто підтримує рішення Скалецької та тих, хто вважає це абсурдною дією.

Нагадаємо, вчора до України повернулися ті, хто тривалий час перебував в Ухані (Китай), який є осередком епідемії досі невивченої хвороби – коронавірус. Борт прибув до аеропорту Харкова, а після огляду медичним персоналом людей розмістили в автобусах та відправили до міста Нові Санжари у Полтавській області. Мешканці були обурені такими діями та рішенням уряду та вийшли на протест. Було декілька спроб зірвати прибуття українців, перекрити міст та в’їзд на територію госпіталю. Проте, їхні дії не мали успіху.

Обговорення цієї проблеми викликало чималий резонанс, адже містяни не проінформовані належним чином щодо поведінки під час даної ситуації. Та й не лише вони, величезна кількість українців не розуміє та немає повноцінної інформації.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...