Середа, 29 Червня, 2022

Скандальна заява Міністерки охорони здоров'я

Вчора ввечері Зоряна Скалецька шокувала українців гучною заявою. Yes-lutsk розповість деталі.

20 лютого на офіційній сторінці у Facebook Міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька опублікувала шокуючий пост. Жінка заявила про рішення приєднатися до українців, які перебувають у містечку Нові Санжари у госпіталі на обсервації. Пані Скалецька заявила, що від сьогодні перебуватиме разом зі співвітчизниками в одному приміщенні та проживатиме в рівних умовах.

Такий вчинок Міністерки обумовлений тим, аби заспокоїти мешканців цього містечка та населення України загалом. Адже, як відомо, на Полтавщині “пронеслася” хвиля обурення та паніки від місцевих жителів. Люди нажахані тим, що без попередження, облаштованої території, приміщень, техніки та медичного персоналу, українців, які повернулися з Китаю, розмістили у воєнному госпіталі Національної гвардії.

Зоряна Скалецька запевнила, що урядом була проведена ретельна підготовка до евакуації наших співвітчизників з міста Ухань та були підготовлені необхідні умови їх перебування на час обсервації. Також, Міністерка наголосила, що підготовчі роботи були проведені з урахуванням всіх стандартів Всесвітньої організації охорони здоров’я та на прикладі тих країн, які вже евакуювали своїх громадян з осередку епідемії.

Жінка виразила слова вдячності усім, хто допоміг здійснити переліт та перевезення українців з небезпечної зони: пілотам, бортпровідникам, медичному персоналу та команді супроводу.

Одразу після появи цієї заяви – соціальна мережа “вибухнула” від коментарів та українці поділилися на дві групи: тих, хто підтримує рішення Скалецької та тих, хто вважає це абсурдною дією.

Нагадаємо, вчора до України повернулися ті, хто тривалий час перебував в Ухані (Китай), який є осередком епідемії досі невивченої хвороби – коронавірус. Борт прибув до аеропорту Харкова, а після огляду медичним персоналом людей розмістили в автобусах та відправили до міста Нові Санжари у Полтавській області. Мешканці були обурені такими діями та рішенням уряду та вийшли на протест. Було декілька спроб зірвати прибуття українців, перекрити міст та в’їзд на територію госпіталю. Проте, їхні дії не мали успіху.

Обговорення цієї проблеми викликало чималий резонанс, адже містяни не проінформовані належним чином щодо поведінки під час даної ситуації. Та й не лише вони, величезна кількість українців не розуміє та немає повноцінної інформації.