Субота, 2 Липня, 2022

Чи балотуватиметься Сашко Положинський на посаду мера? Відповідь співака

Усі жителі Луцька в очікуванні виборів мера. Адже місто без очільника знаходиться вже три роки — з моменту смерті Миколи Романюка. Обласним центром ширяться новини про можливих кандидатів, але далеко не всі до вподоби лучанам. Нещодавно, з’явилася інформація про те, що один з зіркових вихідців нашого міста розглядає можливість балотуватися на посаду мера. Що думає про це Олександр Положинський, розповість yes-lutsk.

Вчора, 18 лютого, вийшов черговий випуск авторської програми Андрія Іллєнка “Український контекст”. Цього разу на інтерв’ю прийшов зірковий лучанин, співак Олександр Положинський. Обговорювалося багато питань та ймовірність балотування на посаду мера Луцька зокрема.

Колишній лідер гурту “Тартак” та проєкту “Був’є” розповів, що одразу після його заяви про вихід з цих груп, йому запропонували балотуватися на майбутніх місцевих виборах. До речі, частина лучан схвально віднеслася до такої новини. Сам же Положинський не впевнений, що буде це робити.

Співак наголосив, що хоче аби рідне місто розвивалося та стало ще кращим. Зокрема, Олександр розуміє усю відповідальність, яка “ляже” на нього у разі погодження висувати свою кандидатуру на посаду міського голови. Він підкреслив, що знань у політиці не достатньо, але співак готовий вчитися та має друзів-мерів з інших міст, які можуть допомогти пройти, так зване, стажування.

Артист до кінця не вирішив чи наважиться на такий крок, бо знає, що частина містян сприйматиме це негативно, а можливо й агресивно. Проте, Положинський не бачить нічого поганого у тому, що люди шоу-бізнесу йдуть в політику.

Нагадаємо, на початку лютого відомий політолог Антон Бугайчук склав список можливих кандидатів на посаду очільника Луцька. Лучани схвально віднеслися лише до двох з них: Миколи Яручика та Андрія Разумовського. Решту політиків зі списку містяни не бажають бачити мером.