Середа, 29 Червня, 2022

У центрі Луцька досі працює салон інтимних послуг. Коли його закриють?

Салон інтимних послуг «Карамель» (більш відомий як «Юнона»), який знаходиться на вулиці Лесі Українки, досі надає інтимні послуги і, як відомо, має досить багато відвідувачів. Про це повідомляє репортаж телеканалу «Аверс». Далі на yes-lutsk.

У поліції взяли до уваги діяльність масажного салону і, навіть, взялись за розслідування цієї справи, однак журналістів і заявників повідомляти про хід справи не мають наміру, посилаючись на те, що це таємниця досудового слідства.

З власного розслідування журналістів ТРК «Аверс» стало відомо, що справи в салоні йдуть мало того, що добре, так ще й тепер треба заздалегідь записуватись на «масаж». Надають послуги в салоні близько вісім дівчат, діє нелегально сауна, є алкогольні напої. Ніяких документів, які б надавали дозвіл на послуги салону, на місці не виявлено. Після того, як з’явились журналісти в приміщенні, працівники ховали клієнтів і втікали. Було викликано поліцію, однак останні відмовились проводити будь-які дії виправдовуючи це тим, що салон – приватна власність. Співробітники поліції не перевірили документів, на основі яких салон надає послуги, які це послуги, і не з’ясували хто ті жінки, які там працюють.

Нагадаємо, що трьома роками раніше журналісти «Аверсу» вже проводили розслідування. Одна з журналісток під прикриттям влаштувалась в салон працювати. Ніяких документів в неї не перевіряли, навіть медичної книжки. В салоні, на той час, працювали дівчата з різних куточків України. Про салон і його послуги відомо вже давно, але правоохоронці досі не поспішають його закривати. Хоча лучани вже неодноразово звертались в поліцію з проханням припинити роботу цього, фактично, борделю. Кому вигідно прикривати в Луцьку такий «бізнес»? Питання залишається риторичним.