Вівторок, 28 Червня, 2022

Моторошні подробиці розправи над рідною бабусею: юнак інсценізував пожежу

Молодий хлопець може отримати пожиттєве позбавлення волі за жорстоке вбивство власної бабусі. Що спонукало юнака — розповість yes-lutsk з посиланням на Суспільне. Волинь.

Тиждень тому, село Холонів, Горохівського району, здригнулося від страшної звістки — їхня односельчанка загинула. Трохи згодом, причина смерті старенької шокувала не менше. Як стало відомо, 67-річну бабусю безжально задушив та підпалив рідний онук, 18-річний Назар.

Як розповів Олександр Лук’янчук, заступник начальника слідчого управління Національної поліції Волинської області, юнак надав деякі подробиці свого злочину. Хлопець увійшов до будинку та зажадав отримати кошти, які були у будинку старенької. Бабуся відмовилася й Назар розпочав завдавати удари, а для того, щоб вона не мала змоги кричати чи покликати на допомогу сусідів — закрив рота частиною одежини, яка лежала поруч. Після побоїв, молодик задушив бабусю.

Зокрема, для того, щоб знищити будь-які сліди страшного злочину та власної причетності, хлопець вирішив влаштувати підпал. Зранку понівечене тіло знайшла племінниця. Зі слів родички, будинок горів в середині, тому коли пані Ніна (так звати племінницю) увійшла на подвір’я, то навіть не уявляла, який жах її чекає за дверима.

Батько молодого злочинця розповів, що телефоном розмовляв за декілька годин до трагедії, адже сам знаходиться на заробітках у сусідній Польщі. За словами чоловіка, хлопець не відвідував рідну оселю певний час, тому він попросив сина навідати бабусю. Також, батько Назара розповів, що разом із дружиною всиновили хлопця, коли йому був один рік. Нещодавно він про це дізнався та поведінка кардинально змінилася: завів сумнівних друзів, почав красти та не повертався часто до дому.

Коментар, щодо цього злочину, надав ще один родич загиблої бабусі. Микола Дідецький розповів, що минулого року старенька поховала доньку та збирала кошти на встановлення пам’ятнику. Зі слів чоловіка, Назар знав про те, що в будинку зберігається чимала сума, тому й прийшов. Також, юнак знав, що батько в Польщі та скористався беззахисністю старенької.

Слідство встановило, що молодик виніс з хати три тисячі злотих, проте батько стверджує, що сума була більшою.

Після того, як юнак скоїв злочин, він втік до обласного центру, а звідти сів на автобус до Рівного. На півдорозі він був затриманий патрульними інспекторами. Назару оголосили підозру та відправили до слідчого ізолятора. Молодому хлопцю загрожує довічне ув’язнення.