Вівторок, 5 Липня, 2022

Що відомо про водія мікроавтобуса, який став учасником резонансного ДТП з Миколою Кулебою

Відомий політичний експерт, медіа аналітик та блогер Назар Приходько перший опублікував інформацію щодо другого учасника дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася у неділю, 24 листопада. Усі деталі розповість yes-lutsk.

Пізно ввечері, 25 листопада, Назар Приходько оприлюднив фото молодого хлопця. Ним виявився водій мікроавтобуса, який врізався в автомобіль Миколи Кулеби. На світлині, хоч і не дуже чіткій, можна розгледіти молодого хлопця з закривавленим лицем.

Ним виявився юнак з села Гнатне, Києво-Святошинського району на ім’я “П”, так його назвав Антон Геращенко у своєму дописі на захист уповноваженого Президента України зі справ дитини. Водію лише 21 рік та за словами блогера — він є справжнім щасливчиком.

Пан Приходько наголосив, якби на перехресті, де трапилася аварія не було відеоспостереження чи активісти не встигли б вчасно опублікувати момент ДТП — хлопець, ймовірніше, був звинувачений у цій автопригоді.

Також, Приходько розповів, що водій мікроавтобуса перебуває у лікарні Києво-Святошинського району та у планах блогера навідатися до юнака сьогодні.

Після публікування посту Назар оприлюднив цікаву інформацію. За його словами, адвокат, якого Приходько назвав “Друг”, написав йому у повідомлення, що разом із юристами готовий надати потерпілому кваліфіковану безкоштовну допомогу.

Нагадаємо, у суботу, 24 листопада, біля смт Чабани, Київської області, сталася дорожньо-транспортна пригода за участю Миколи Кулеби, який є уповноваженим Президента України зі справ дитини. Разом з омбудсменом в автомобілі знаходилися двоє дітей Кулеби — старший син Тимофій (19 років) та молодший Єлисей (10 років). Усі учасники аварії були госпіталізовані.

Станом на понеділок, 25 листопада, стало відомо, що менший син Кулеби знаходиться в реанімації “Охматдиту”. Про стан здоров’я, на жаль, нічого не відомо.