Неділя, 22 Травня, 2022

Бойовики звільнили з полону волинянина

Бойовики передали 4 полонених бійців Україні, в аеропорту Мінська. Серед звільнених — волинянин. Про це стало відомо завдяки інформації брата полоненого бійця Якова Веремейчика, Богдана Мухи. Далі розповість yes-lutsk, з посиланням на “Волинські Новини“.

Відомо, що сім’я Якова та друзі уже також довідались про його звільнення, адже бійцю дали змогу зателефонувати мамі та дружини. Близькі люди очікують зустрічі з ним в аеропорту Києва.

Серед звільнених бійців також є:

  • Великий Дмитро Миколайович 1988 року народження. Він потрапив до полону 11 вересня 2016 року. У РФ його засудили до 15 років позбавлення волі за “тероризм”. 
  • Горяйнов Максим Анатолійович 1984 року народження. Його взяли у полон 25 травня 2019 року. Також засудили до 15 років позбавлення волі. 
  • Міхєєв Едуард Анатолійович 1960 року народження. Він потрапив до полону 16 жовтня 2017 року. Згодом, був засуджений на 12 років ув’язнення за нібито державну зраду.

Зокрема, волинянин Яків Веремейчик потрапив до полону 25 травня 2018 року. На нашого бійця бойовики завели відразу декілька кримінальних справ.

Звільнені українські бійці вилетять з Мінська уже найближчим часом. 

Як раніше повідомляв “УНН“, Володимир Зеленський відповів Віктору Медведчуку, що Президенту України не потрібні посередники у питаннях обміну утримування українських бійців. 

До слова, волинянин Яків Веремейчик має позивний “Гудзик”. Чоловіку 33 роки. Він потрапив до полону разом зі своїм побратимом з Любомля Юрієм Євтушком поблизу Катеринівки Попаснянського району Луганської області.