Неділя, 18 Квітня, 2021

Фаріон відмовилась навчати Зеленського української: "Нехай очистить свій організм від московських шлаків!"

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Ірина Фаріон, яка є Доктором філологічних наук, відмовилась навчати Володимира Зеленського української мови. Про це розповідає “5 канал“. Більше політичних новин на сайті yes-lutsk.

Дружина Володимира Зеленського Олена, наголошує на тому, що репетитор з української йому потрібен для того, аби навчитись швидко говорити державною мовою. Зокрема, користувачі соцмережі Facebook почали надсилати екс-нардепу від ВО “Свобода” Ірині Фаріон листи з проханням допомогти переможцю другого туру президентських виборів. На що жінка різко і швидко відповіла, що не бажає навчати Володимира Зеленського. Адже, з її слів, йому потрібно очистити свій організм від “ментальних московських шлаків та гламурного совка”. Користувачі інтернету сприйняли ці слова неоднозначно.

скрін

Отож, Зеленському продовжують шукати викладача української мови, який допоможе йому швидко розмовляти.

Однак, Олена Зеленська наголошує на тому, що Петро Порошенко завжди говорить повільно, з чіткими паузами та розділяючи фрази, втім, Зеленський, з її слів, теж так може. Але, це не його природний темп мови, отож, вчитель повинен допомогти йому швидко розмовляти державною, не переходячи на російську. 

Також, дружина Зеленського наголошує, що багато їх родичів розмовляли на суржику, а знайомитись з літературною українською мовою вони почали вже у школі. 

До слова, Ірина Фаріон – український мовознавець, педагог, політичний і громадський діяч. Член Політради ВО «Свобода», Народний депутат України сьомого скликання, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти (2012—2014). Доктор філологічних наук, професор НУ «Львівська політехніка».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...

Доля ДЮСШ, бюджет та готовність Волині до повного карантину: прес-конференція Григорія Недопада

Сьогодні, 5 березня, Григорій Недопад провів прес-конференцію. Журналісти “підіймали” багато важливих питань, які стосуються не лише Луцька, а й Волинської області. Як...

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.