Вівторок, 28 Червня, 2022

Розповіли, що Зеленський робитиме з медреформою

Представники команди Зеленського розповіли, якими будуть перші дії Володимира Зеленського на посту президента України стосовно медичної реформи. Вони вважають, що ця реформа безумовно потрібна, однак, не усім громадянам вона подобається, через деякі труднощі. Про це розповідає “24 телеканал“. Більше політичних новин на сайті yes-lutsk

Зокрема, інформацією поділився спікер команди Зеленського Дмитро Разумков. Відтак, він зазначив, що медична реформа – це не галузь роботи президента, однак, в його обов’язки входить захист прав і свобод громадян, і їхніх конституційних можливостей. Тим паче, що у президента є право законодавчої ініціативи. 

Власне, Разумков зауважив, що насамперед потрібен аудит пророблених дій згідно з медичною реформою. Після цього аудиту лише можна буде стверджувати про те, які процеси слід скорегувати. З його слів, це доволі важкий шлях, який чекає на Україну. Однак, реформи, з його слів, потрібні нашій державі “як ковток свіжого повітря”. Втім, Разумков вважає, що вони не доведені до кінця, і потребують коригування. 

До слова, дещо раніше у МОЗ наголосили на тому, що Володимир Зеленського не обізнаний достатньо стосовно медичної реформи, отож, не може так голослівно щось стверджувати. Також, там залишились незадоволені словами популярного педіатра Євгена Комаровського, якого Володимир представив, як радника з медицини, стосовно вакцинації в Україні та відсутність медичних кадрів.

Зазначимо, відповідно до остаточних результатів Національного екзит-полу лідирує Володимир Зеленський – 73,0% голосів. Другу позицію посів Петро Порошенко –25,5% голосів. Ще 1,5% виборців викреслили обох, перекреслили весь список, або зіпсували бюлетень.