Неділя, 22 Травня, 2022

Петро Порошенко запевнив, що боротиметься за Україну та залишиться в політиці

Учора, 21 квітня, відбулось голосування другого туру президентських виборів в Україні. Виборчі дільниці працювали з 8:00 ранку, до 20:00 вечора. Вже рівно о 20:00, з закриттям дільниць, в прямому ефірі багатьох телеканалів з’явились перші, офіційні результати екзит-полів. Згідно з ними, Володимир Зеленський набрав 72,3%, а Петро Порошенко 23,5%. Далі розповість yes-lutsk.

Відразу після оголошення результатів, Глава Держави виступив у своєму штабі для усіх присутніх журналістів та своєї команди. 

Петро Порошенко нагадав про 2014 рік, коли він отримав розграбовану, в критичному стані країну, на яку насувались вороги. Тоді, з його слів, усі закордонні лідери не вітали його з посадою, а щиро співчували. Також, Порошенко наголосив на тому, що у 2014 році охочих зайняти пост президента було набагато менше, аніж цьогоріч. 

Чинний президент України зауважив, що розумів усю складність передвиборчої кампанії, інформаційної війни, яка була навкруги посади президента. Втім, він, з його слів, здаватись наміру не мав, і не має. 

Петро Порошенко акцентував увагу на тому, що за місяць покине Адміністрацію Президента, однак, він точно не покине політичну діяльність і буде боротись за Україну. 

“Я піду з офісу, але хочу твердо наголосити — я не йду з політики! Я залишаюся в політиці та буду боротися за Україну”

Він також додав, що поважає вибір українців, і дякує кожному, хто віддав свій голос за будь-кого з кандидатів. 

Петро Порошенко повідомив й про те, що спільними зусиллями усієї команди, вони захищатимуть усі свої здобутки за ці 5 років – безвіз, євроатлантичну стратегію, українську армію, Православну церкву України, децентралізацію, інклюзивну освіту, Нову Українську Школу, реформу сільської медицини, електронні закупівлі, конкурси при залученні до державної служби, енергоефективність та енергетичну незалежність держави.

Глава Держави зауважив й те, що новий президент матиме надзвичайно сильну опозицію, втім, він готовий підставити плече у надважливих та складних питаннях для України.