П’ятниця, 26 Лютого, 2021

Представник Зеленського запропонував провести дебати по телемосту

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Стало відомо, що у штабі кандидата у президенти Володимира Зеленського пропонують провести дебати по телемосту. Зазначають, що голова штабу Іван Баканов заявив про це під час чергового брифінгу. Про це розповідає yes-lutsk, з посиланням на “Прямий“.

Він повідомив, що уся команда Зеленського йде на зустріч Порошенку. Втім, аби ні в кого не склалось враження що кандидат у президенти ухиляється від дебатів, його штаб запропонував провести так званий телеміст. 

Баканов запропонував, аби Порошенко був в студії “Суспільного”, а Зеленський, в свою чергу, буде присутній на НСК “Олімпійський”. Таким чином, на його думку, повинні відбутись прозорі дебати у прямому ефірі. 

Нагадаємо, що Володимир Зеленський у форматі відеозвернення запросив чинного Президента України Петра Порошенка на дебати. Він запропонував провести їх на НСК “Олімпійський”, аби усі бажаючі могли завітати та поставити свої питання кандидатам. 

Відповідь від Порошенка не забарилась та була опублікована тієї ж ночі. Він заявив, що готовий до дебатів будь-де. 

Однак, кандидати у президенти ще досі не можуть домовитись про одну, спільну дату. Адже, Петро Порошенко запрошує Володимира Зеленського 14 квітня до стадіону, а 19 – до ефіру на “Суспільному”. Однак, Володимир пропонує 19 квітня провести дебати на стадіоні. 

Також, за вимогою кандидата у президенти Володимира Зеленського, обидва кандидати здали низку аналізів, які повинні були з’ясувати чи є у когось з них алкогольна або ж наркотична залежність. 

До слова, телеміст, який пропонують у штабі Зеленського – цілий комплекс різних організаційних і телекомунікаційних робіт для забезпечення багатостороннього відеодіалогу між двома віддаленими один від одного людьми. Здійснюється цей груповий зв’язок за допомогою супутникових і телеінформаційних технологічних засобів.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...