П’ятниця, 30 Липня, 2021

Представник Зеленського запропонував провести дебати по телемосту

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Стало відомо, що у штабі кандидата у президенти Володимира Зеленського пропонують провести дебати по телемосту. Зазначають, що голова штабу Іван Баканов заявив про це під час чергового брифінгу. Про це розповідає yes-lutsk, з посиланням на “Прямий“.

Він повідомив, що уся команда Зеленського йде на зустріч Порошенку. Втім, аби ні в кого не склалось враження що кандидат у президенти ухиляється від дебатів, його штаб запропонував провести так званий телеміст. 

Баканов запропонував, аби Порошенко був в студії “Суспільного”, а Зеленський, в свою чергу, буде присутній на НСК “Олімпійський”. Таким чином, на його думку, повинні відбутись прозорі дебати у прямому ефірі. 

Нагадаємо, що Володимир Зеленський у форматі відеозвернення запросив чинного Президента України Петра Порошенка на дебати. Він запропонував провести їх на НСК “Олімпійський”, аби усі бажаючі могли завітати та поставити свої питання кандидатам. 

Відповідь від Порошенка не забарилась та була опублікована тієї ж ночі. Він заявив, що готовий до дебатів будь-де. 

Однак, кандидати у президенти ще досі не можуть домовитись про одну, спільну дату. Адже, Петро Порошенко запрошує Володимира Зеленського 14 квітня до стадіону, а 19 – до ефіру на “Суспільному”. Однак, Володимир пропонує 19 квітня провести дебати на стадіоні. 

Також, за вимогою кандидата у президенти Володимира Зеленського, обидва кандидати здали низку аналізів, які повинні були з’ясувати чи є у когось з них алкогольна або ж наркотична залежність. 

До слова, телеміст, який пропонують у штабі Зеленського – цілий комплекс різних організаційних і телекомунікаційних робіт для забезпечення багатостороннього відеодіалогу між двома віддаленими один від одного людьми. Здійснюється цей груповий зв’язок за допомогою супутникових і телеінформаційних технологічних засобів.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...