Середа, 28 Липня, 2021

Мітинг під штабом Володимира Зеленського

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Учора, 9 квітня під стінами штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського в Києві розпочався мітинг, а точніше одразу декілька. Усі подробиці розповість yes-lutsk з посиланням на 24tv.ua.

На першій акції зібралися представники українських блогерів, на другій — нібито люди з профспілок, а на третій — проплачені «тітушки», молодь, яка заявила, що вони «за Зеленського».

Про хронологію подій повідомили в штабі Володимира Зеленського. З їхніх слів, прихильники Петра Порошенко повідомили про те, що вийдуть на мітинг о 17:00 і вже о 16:00 дійсно почали збиратися люди — проплачені «тітушки», бабусі та студенти. Ніхто з учасників не пояснив причини свого перебування під стінами штабу Зе-команди, а організатори запевняли, що акція проти корупції. О 16:30 на перемовини запросили представників цього мітингу. Станом на 17:00, на мітингу почали з’являтися політологи чинного президента України та відомі блогери: блогер Полтава, Мирослав Олешко, політолог Олександр Палій. Між учасниками двох акцій відбулася сутичка — говорили про те, що «антикорупційний мітинг» було сплановано командою Зеленського аби дискредитувати мітинг прихильників Порошенка. Майже о 21:00 зі штабу Володимира Олександровича вийшли представники мітингу проти корупції та заявили, що їхні вимоги були прийняті. Проте, офіційних коментарів від команди Зеленського не отримано.

Блогер Мирослав Олешко розповів, що мітинг було зібрано для того, щоби Зеленський дав чіткі пояснення щодо своїх намірів.

До слова, однією з версій, що ж дійсно відбулося під стінами штабу є те, що мітинг був організований невідомою третьою організацією. Акція, скоріш за все, була для підтримки одного з кандидатів та без відома штабів обох учасників президентських перегонів. Дану версію підтверджує те, що Олена Дума, організатор мітингу, була пов’язана з політичними організаціями, які не асоціюють із жодним із кандидатів.

Доки українці спостерігають за тим, як кандидати зводять до абсурду дії опонентів — часу до другого туру виборів залишається менше, питань до Володимира Зеленського та Петра Порошенка все більше, а відповідей мало.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...