Вівторок, 5 Липня, 2022

Мітинг під штабом Володимира Зеленського

Учора, 9 квітня під стінами штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського в Києві розпочався мітинг, а точніше одразу декілька. Усі подробиці розповість yes-lutsk з посиланням на 24tv.ua.

На першій акції зібралися представники українських блогерів, на другій — нібито люди з профспілок, а на третій — проплачені «тітушки», молодь, яка заявила, що вони «за Зеленського».

Про хронологію подій повідомили в штабі Володимира Зеленського. З їхніх слів, прихильники Петра Порошенко повідомили про те, що вийдуть на мітинг о 17:00 і вже о 16:00 дійсно почали збиратися люди — проплачені «тітушки», бабусі та студенти. Ніхто з учасників не пояснив причини свого перебування під стінами штабу Зе-команди, а організатори запевняли, що акція проти корупції. О 16:30 на перемовини запросили представників цього мітингу. Станом на 17:00, на мітингу почали з’являтися політологи чинного президента України та відомі блогери: блогер Полтава, Мирослав Олешко, політолог Олександр Палій. Між учасниками двох акцій відбулася сутичка — говорили про те, що «антикорупційний мітинг» було сплановано командою Зеленського аби дискредитувати мітинг прихильників Порошенка. Майже о 21:00 зі штабу Володимира Олександровича вийшли представники мітингу проти корупції та заявили, що їхні вимоги були прийняті. Проте, офіційних коментарів від команди Зеленського не отримано.

Блогер Мирослав Олешко розповів, що мітинг було зібрано для того, щоби Зеленський дав чіткі пояснення щодо своїх намірів.

До слова, однією з версій, що ж дійсно відбулося під стінами штабу є те, що мітинг був організований невідомою третьою організацією. Акція, скоріш за все, була для підтримки одного з кандидатів та без відома штабів обох учасників президентських перегонів. Дану версію підтверджує те, що Олена Дума, організатор мітингу, була пов’язана з політичними організаціями, які не асоціюють із жодним із кандидатів.

Доки українці спостерігають за тим, як кандидати зводять до абсурду дії опонентів — часу до другого туру виборів залишається менше, питань до Володимира Зеленського та Петра Порошенка все більше, а відповідей мало.