П’ятниця, 1 Липня, 2022

Зеленський розповів, скільки витратив на кампанію та коли Україна поверне Крим

24 березня, в ефірі телеканалу 1+1 кандидат у президенти Володимир Зеленський розповів, що витратив на виборчу кампанію 70 мільйонів гривень. Зазначивши, що ці кошти особисто його, його колег по “Кварталу” та друзів. Про це розповідає yes-lutsk, з посиланням на Українську Правду.

Відтак, шоумен розповів, що вже підписав договори про вихід з усіх структур “Студії Квартал – 95” засновником якої він є. Також, Володимир повідомив, що не буде чекати 5 років, аби вийти зі складу структури. З його слів, не дивлячись на те, що це довгий юридичний ланцюжок, договір розвірветься вже за лічені місяці, навіть, якщо він не виграє президентські вибори.

Стосовно агітації з боку телесеріалу “Слуга Народу”, комік зазначив, що у цій стрічці відображається його мрія, про те, як Україна повинна виглядати. Отож, він не вважає, що мрія може бути агітацією.

Володимир Зеленський також розповів, що у разі перемоги в виборах одним із перших прийнятих законів стане закон про імпічмент президента. 

“Є один цивілізований спосіб прибрати президента, який загруз у корупції або прокрався. Це закон про імпічмент”, – заявив Зеленський.

Щодо наболілої для України теми Криму, то кандидат в президенти зазначив, що він зможе повернутись до України лише у разі зміни влади в РФ. Також, він додав, що планує розширяти “Мінський процес”, залучати представників США та Великобританії. За його словами, “податкова амністія” і “нульова декларація”, яку він запропонує, у першу чергу стосуватиметься “заробітчан, дрібних, середніх бізнесменів”.

Відтак, у разі перемоги, Володимир Зеленський займеться активним налагодженням зв’язку з жителями тимчасово окупованих територій, а також, українською економікою.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про те, що згодом Зеленський оголосить остаточний склад команди: деякі люди вже відомі.