Вівторок, 27 Жовтня, 2020

"Легітимність результатів президентських виборів під загрозою" – Лапін

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Народний депутат Ігор Лапін у своєму особистому блозі на сайті blogs.korrespondent.net, розповів про те, що легітимність результатів президентських виборів, на його думку, дійсно під загрозою – і через віру громадян в «казочку про слугу народу», і через пряме втручання Росії. Втім, нардеп додає, що не знає, що з цього гірше. Далі розповідає yes-lutsk.

Ігор Лапін написав у своєму блозі, що активна передвиборча кампанія відбувається саме завдяки ЗМІ та телевізійним каналам. Завдяки цьому, з його слів, виборці зараз мають цілком віртуального кандидата, без жодного реального прототипу в житті. Втім, сумно розуміти те, що ця гра триває за найвищими ставками – щодо посади Президента України. 

Нардеп підкреслив у своєму дописі те, що вважає абсолютно правими тих, хто каже, що відсутність будь-якої позиції Зеленського – його перевага. Адже, кожен виборець, може “дофантазувати” собі усе те, що хоче бачити в реальності. Більшість, з його слів, просто перекладають на реальну людину образ серіального героя – Голобородька, але забувають про те, що це реальна людина зі своїми зв’язками, окремою біографією та досвідом.

Політик пояснив, що на його думку, Зеленський і ухиляється від будь-яких дебатів, публічного заявлення власної позиції щодо конкретних проблем, від зобов’язань і конкретних обіцянок.Адже, це, як він вважає, викривить вигадані образи в уяві мільйонів виборців. 

“Це прекрасно розуміють європейські політики та експерти – але цього так і не вдалось поки донести до пересічного українського виборця. Що йому дали «чисту дошку» – щоб розмальовував за власним вподобанням і віддав голос витвору власної уяви. The Economist пише, що у разі перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах, українцям може бути складно і надмірна кількість зброї на руках може привести до непередбачуваних наслідків.” – підкреслив Ігор Лапін.

Також, він написав у власному блозі про те, що багатьох дипломатів лякає непідготовленість Зеленського, адже, вони побоюються, що Путін може цим скористатись. 

Ігор Лапін й не оминув причетність Росії до виборів в Україні. Він зазначив, що у вибори в Україні на кожному етапі активно втручається Росія – найрізноманітнішими засобами, із залученням величезних ресурсів.

Також, політик додав, що не може свідчити, що «оживлення Голобородька» також не є складником цієї кампанії Кремля з дискредитації української державної системи. І підсумував, що виборцям слід ретельно замислитись над власним вибором. Адже, з його слів, їхнє бажання продемонструвати власне невдоволення може мати суттєві наслідки для України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

У Ковелі два кандидати не поділили крісло мера

На місцевих виборах на пост мера Ковеля, за попередніми результатами, виграє кандидат від партії «За майбутнє» Ігор Чайка. З такою ситуацією не...

Кого обрали головами ОТГ на Волині?

25 жовтня відбулися вибори голів об‘єднаних територіальних громад Волинської області. Станом на сьогодні вже опубліковано попередні результати виборів і більшості громад регіону,...

Вибори мера Луцька: хто претендує на другий тур?

25 жовтня 2020 року відбулися довгоочікувані вибори, які нарешті дозволять обрати мера в місті Луцьку, розповідає сайт yes-lutsk. Хто...

Вибори на Волині: які порушення допустили

На Волині 25 жовтня проходили місцеві вибори. Як і в минулі роки, не обійшлося без казусів та порушень: на деяких дільницях недостатньо...

На Волині чоловік, аби не голосувати, порвав бюлетень

25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Як завжди, не обійшлося без курйозів, помилок і порушень. Далі на yes-lutsk.