Четвер, 18 Серпня, 2022

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі неподалік від Луцька. Заздалегідь сам Зеленський повідомив, що мета візиту – суто робоча. Та спокійним візит Зеленського на Волинь назвати не можна – подія завершилася з скандалом, розповідає “yes-lutsk.com.ua“.

Яка причина робочого візиту президента?

Як повідомляє журналіст інтернет-видання «Волинь24», Володимир Зеленський приїхав у село Крупа Луцького району, щоб оглянути процес будівництва дитячого садка, що розташоване в самому селі.

Президента України Володимира Зеленського зустріла заступниця голови Волинської обласної державної адміністрації Тетяна Щербак. Володимир Зеленський приїхав не сам: разом із ним був голова ВОДА Юрій Погуляйко та народний депутат України В‘ячеслав Рубльов.

Нагадаємо, що фінансування будівництва дитячого садка в селі Крупа відбувається за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів. Загальна вартість цього об’єкту становить суму 38 879, 637 тисяч гривень.

Зауважимо, що дитячий садок у селі Крупа наразі не зданий в експлуатацію. Він розрахований на сто п’ять дошкільнят. Тому будівництво повинне завершитися до початку нового навчального року.

Крім цього, ще однією метою візиту президента України Володимира Зеленського на Волинь є огляд доріг та зустріч із місцевими бізнесменами.

Проєкт «Велике будівництво» та Володимир Зеленський

Власне у рамки робочого візиту очільника держави входить огляд об‘єктів, які втілюють у межах проєкту «Велике будівництво». А це: облаштування однієї з доріг на Волині та завершення будівництва дитячого садка у селі Крупі.

Нагадаємо, що село Крупа Луцького району активно готувалося до приїзду очільника держави Володимира Зеленського. Робітники ремонтували ями на дорогах, комунальники косили траву, а дорожники лагодили знаки.

Проте заступник начальника управління капітального будівництва Волинської державної обласної адміністрації зазначив, що всі роботи у селі Крупі аж ніяк не пов‘язані з приїздом президента України Володимира Зеленського.

Згодом Володимир Зеленський відвідав і сам обласний центр. Саме там на фоні замку Любарта він зробив відоме селфі з двохсотгривневою купюрою, яке опублікував на своїй соціальній сторінці у мережі Facebook.

Результати візиту Володимира Зеленського на Волинь

Володимир Зеленський виконав свої плани: він оглянув ділянку дороги міжнародного значення Доманове-Ковель-Чернівці- Тереблече, що на завершальній стадії ремонту, де наразі завершуються ремонтні роботи.

Зауважимо, що руху на автодорозі не перекривали, а навпаки: всюди детально готувалися до приїзду очільника країни. Працівники комунальних служб попрацювали заздалегідь.

Без мітингу – ніяк

Якраз по дорозі Володимира Зеленського до дитячого садка його перестріли волинські мітингувальники. Мешканці двох громад вимагали від президента не приєднувати їх до обласного центру.

Підприємці Старого ринку та Зеленський

На цьому робочий візит Зеленського не завершився: президенту вдалося поспілкуватися з підприємцями Старого ринку. Коли він перебував на Замковій площі, його і зустріли підприємці.

На що скаржились підприємці президенту?

Сьогодні на Замковій площі Володимир Зеленський вислухав луцьких підприємців, які продовжують скаржитися на ситуацію з Старим ринком. Президенту розповіли про дерибан землі та «протиправні дії місцевої влади».

Про це повідомили на сторінці Старого ринку у мережі Facebook під час прямої трансляції.

Самі підприємці неодноразово заявили, що Луцька міська рада виступає проти них, не слухає їхніх інтересів.

На таке звернення Володимир Зеленський відповів, що не може повпливати на будь-які дії Луцької ради. Проте, якщо ситуація на Старому ринку загрожуватиме безпеці жителів Волині, то він особисто передасть її під контроль голови Служби безпеки.

.