Вівторок, 28 Червня, 2022

Моноблок Епл: як вибрати та де придбати продуктивний ПК

Техніку Епл упізнає навіть школяр, адже вона відрізняється не тільки високою якістю, а й стильним дизайном. Крім цього, девайси відомого бренду є дуже комфортними в експлуатації. Один з найкращих прикладів поєднання мінімальних габаритів з максимальною продуктивністю – це моноблок Епл. Далі ви більш детально дізнаєтеся в чому особливості техніки відомого бренду, чим відрізняються різні версії iMac і де придбати якісний моноблок “яблучної корпорації”.

Переваги техніки Епл

Багато користувачів, незважаючи на широкий асортимент стаціонарних комп’ютерів інших брендів, вважають за краще купувати саме Mac або iMac. Це не дивно, адже техніка Епл має ряд істотних переваг:

  1. Екосистема. Всі пристрої даної компанії відмінно взаємодіють між собою, що не тільки зручно, але часом і корисно. Якщо вам потрібно терміново відповісти на дзвінок, а шукати смартфон немає часу, ви зможете відповісти натиснувши кнопку на стаціонарному комп’ютері.
  2. Retina. Завдяки цим рідкокристалічним дисплеям якість зображення на епловських пристроях просто захоплює дух. Щільність пікселів настільки висока, що око людини їх навіть не помічає.
  3. Стиль. Алюміній, акрилове скло і багато інших цікавих матеріалів  використовуються для виготовлення продукції даної фірми. Моноблок, клавіатура і миша виготовляються в класичних білий і сірих тонах, а їхні силуети візуально передають всю легкість використання техніки Епл.
  4. Компактність. Моноблок – це не тільки витончений комп’ютер з високою продуктивністю, але і відсутність безлічі проводів. Пам’ятаєте, як біля вашого столу постійно збиралися жмутки пилу? З Епл такого не буде.

Як вибрати моноблок Епл?

Існує дві версії настільних комп’ютерів від Епл: iMac і iMac Pro. iMac в свою чергу діляться на iMac 21.5 і iMac 27.

Останні два моноблока відрізняються один від одного діагоналлю екрана і, відповідно, роздільною здатністю. Процесори 21,5-дюймового і 27-дюймового комп’ютерів також відрізняються: перший постачають з процесором покоління Broadwell, другий – покоління Skylake.

моноблоки Епл

Якщо відштовхуватися від завдань, які вирішуватиме моноблок, то для роботи з графікою і відео найкраще підійде iMac 27. Графічні системи цього комп’ютера розраховані на моделювання і монтаж.

Максимальний об’єм оперативної пам’яті iMac 21 – 16 ГБ, iMac 27 – 32 ГБ. Тому тут теж потрібно орієнтуватися на завдання, які ви поставите перед моноблоком.

Моноблок iMac Pro – це персональний комп’ютер топового професіонала. Найбільшою перевагою цього чуда техніки від Епл, крім продуктивності, є система охолодження. Скільки б завдань ви не поставили перед своїм моноблоком, він буде виконувати їх зовсім тихо.

Де купити топовий моноблок?

Вибрати й купити моноблок від Епл ви можете в магазині або інтернет-магазині Comfy. Там ви отримаєте не тільки детальну інформацію про всі пристрої, але і зможете порівняти кілька вподобаних моделей. У магазині також доступна оплата частинами.