Субота, 23 Січня, 2021

На що звернути увагу перед купівлею комп'ютера iMac?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Перш ніж віддати гроші за комп’ютер, варто врахувати причини його покупки і головні характеристики. Особливо це стосується техніки від Apple, адже коштує вона недешево і служити вам буде дуже довго. Тому, перед тим як купити iMac, уважно прочитайте цю статтю.

Завдання, які буде виконувати iMac

Перш ніж вибирати настільний ПК в магазині свого міста або на сторінках інтернет-магазинів, випишіть всі завдання, які стоятимуть перед вашим комп’ютером. Є такі, які ставлять тільки блогери або дизайнери, без деяких функцій не обійтися програмістам. Для вашої зручності ми склали список основних завдань, які часто ставлять перед комп’ютерами від Apple:

  1. Офісна робота. Комп’ютер повинен вміти виконувати повсякденні невимогливі завдання, такі як робота з таблицями, текстом, сайтами та корпоративними додатками.
  2. Дозвілля. Для того, щоб прослуховування улюблених треків і перегляд відео приносив задоволення, характеристики комп’ютера повинні задовольняти всі ваші запити.
  3. Графіка. Робота з Adobe Photoshop, SAI Paint tool і іншими графічними редакторами неможлива без відповідної продуктивності техніки: потужного процесора і достатнього обсягу оперативної пам’яті. Якщо перед покупкою не вивчити характеристики, вас можуть дратувати зображення та інструменти, які постійно зависають.
  4. Музика. Для тих, хто записує мінуси і власні треки, вкрай важливо вибрати комп’ютер з потужним процесором, якого буде достатньо для роботи з зовнішнім аудіопристроєм – звуковою картою.
  5. Відео. Для монтування кліпів, роликів для свого каналу та складання різного виду відеоробіт, комп’ютер повинен бути оснащений хорошим процесором і відеокартою.
  6. Ігри. Досвідчені геймери і стримери знають, наскільки відрізняється процес гри в залежності від техніки, на яку вона встановлена. Для того, щоб гра приносила задоволення, звертайте увагу на те, яка в комп’ютері оперативна пам’ять і відеокарта. Також бажано, щоб жорсткий диск був не HDD, а SSD.
  7. Програмування. Тут потрібно відштовхуватися від того, з якою мовою програмування ви працюєте. Наприклад, в С ++ для гарної компіляції коду в програму мають бути відповідні оперативна пам’ять і процесор комп’ютера.

робота з iMac

Де купити iMac?

Широкий асортимент комп’ютерної та іншої техніки фірми Apple ви знайдете в інтернет-магазині Comfy. На сайті є можливість вибрати потрібний вам iMac за допомогою фільтрів. Залежно від завдань, які ви будете ставити перед комп’ютером, виберіть на сайті відповідну кількість ядер, об’єм ОЗУ, тип накопичувача та інше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...

Перша сесія у Підгайцівській ОТГ: скандал, премії та обрання старост

Минулого тижня у Підгайцівській громаді відбулася перша сесія нового скликання. Голова ОТГ призначив старост та заступників. Зокрема, не обійшлося без скандалу. Більш...

Перше велике інтерв’ю луцького мера: про що говорили?

Минуло лише декілька днів після складення присяги новообраним мером Луцька, але перше велике інтерв’ю пан Поліщук вже встиг надати місцевому телеканалу “Аверс”....

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...