Неділя, 18 Квітня, 2021

Перша сесія у Підгайцівській ОТГ: скандал, премії та обрання старост

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Минулого тижня у Підгайцівській громаді відбулася перша сесія нового скликання. Голова ОТГ призначив старост та заступників. Зокрема, не обійшлося без скандалу. Більш детально розповість yes-lutsk з посиланням на “12 канал”.

Ще 1 грудня, на сайті Підгайцівської ОТГ з’явилася інформація про проведення першої сесії. Згідно з новиною на порядку денному були наступні питання:

  • обрання секретаря;
  • затвердження складу комісій;
  • затвердження старост сіл;
  • затвердження заступників голови сільради;
  • затвердження реорганізації Липинської, Піддубцівської, Звірівської та Хорлупівської сільської ради.

Звичайно, це не всі питання, які “піднімалися” під час засідання, але лише декілька з них викликало справжнє обурення серед жителів.

Старости та заступники

Не дивлячись ні на що, навіть на закон, голова Підгайцівської об’єднаної територіальної громади призначив заступників без проведення обговорень. Депутати проголосували за призначення таких чиновників:

  1. Леонід Гроголь – “Європейська солідарність”;
  2. Олександр Бляшук – “Слуга народу”;
  3. Валентин Приходько – “Аграрна партія”.

Зокрема, таким самим чином провели призначення старост. Ані голосування, ані громадського слухання не було проведено.

Жителі ОТГ не задоволені такими призначеннями, адже імена цих чиновників їм невідомі та й без обговорення такі дії не повинні відбуватися. Не тільки селяни обурені, дехто з депутатів сільради теж виразили своє невдоволення під час сесії.

Юрій Семенюк запропонував та “провів” до сільських рад сім нових голів.

Премія для себе

Не менш скандальним стало голосування за призначення премії у розмірі 50% від посадового окладу. Хоча спочатку пан Семенюк виносив на голосування призначення премії у розмірі 300% від посадового окладу. 

Не всі депутати погодилися навіть з 50%. Наприклад, Ігор Зозуля пояснив, що премії неприпустимі, адже економічний стан України не є стабільним. Депутат впевнений, що Юрію Семенюку вистачило б і 20% преміальних.

Розмір заробітньої плати голови Підгайцівської ОТГ невідомий нікому, але він пообіцяв надати цю інформацію вже скоро.

Сам Юрій Михайлович, у коментарі журналістам, розповів, що його заробітня плата йде виключно на благо ОТГ.

А ось декларація голови за минулий рік показала суму у 897 тисяч гривень, які він отримав на посаді голови Підгайцівської сільради.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...

Доля ДЮСШ, бюджет та готовність Волині до повного карантину: прес-конференція Григорія Недопада

Сьогодні, 5 березня, Григорій Недопад провів прес-конференцію. Журналісти “підіймали” багато важливих питань, які стосуються не лише Луцька, а й Волинської області. Як...

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.