Середа, 28 Липня, 2021

Луцьких студентів звозитимуть на зустріч з Петром Порошенком за «плюс до перездачі»

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Вчора мережею промайнула новина про те, що студентів кафедри військової підготовки ЛНТУ планують відвезти до Ковеля, ймовірно, до візиту Петра Порошенка на Волинь. На цю поїздку студентів заохочують позитивними оцінками та  обіцяють звільнення від пар – повідомляє yes-lutsk з посиланням на Інформаційне Агентство «Волинські Новини».

Повідомлення про те, що шукають бажаючих студентів для цієї поїздки з такими цікавими заохоченнями, залишив на свої сторінці в мережі один із студентів ВНЗ Антон Романюк. Хлопець опублікував скріншот повідомлення, яке отримав від командира відділення та висловив власну думку щодо цього.

Студент пише, що отримав від командира повідомлення про те, що замість пар потрібно поїхати на зустріч з Президентом до Ковеля, дорогу оплатять. Антон Романюк задається питанням, чому керівництво ВНЗ дозволяє використовувати студентів як адміністративний ресурс під час виборчої кампанії та хто нестиме за це відповідальність. Також він додав, що йому жаль, що деякі студенти все ж погодилися взяти участь в шоу.

Хлопець в коментарі ІА «Волинські Новини» зазначив, що студентів зганяють на агітаційні зустрічі вже не вперше. Наприклад, в четвер була зустріч з нардепом Юлієм Мамчуром, на яку теж привели студентів. Також про те, що студентів «добровільно-примусово» кликали на цю зустріч згадувалося й в СНУ.

В коментарі ІА «Волинські Новини» ректор луцького університету Петро Савчук стверджує, що дана інформація є провокативною. Чоловік зазначив, що наразі він сам знаходиться у відпустці, проте дав доручення розібратися в даній ситуації. На кафедрі доповіли, що це точно провокація.

Окрім того, ректор заперечно відповів на запитання про те, чи отримував він розпорядження щодо організації масовки до візиту Петра Порошенка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...