Вівторок, 5 Липня, 2022

«Його сприймають як персонажа фільму, а не людину» – Ігор Лапін про Зеленського

В ефірі телеканалу ZIK, Ігор Лапін ( народний депутат України) розповів про те, що Володимира Зеленського українські виборці часто плутають із персонажем фільму «Слуга народу» Голобородьком. Тобто його сприймають як персонажа, а не як людину. Його підтримують ті, хто проти всіх. З його слів, є створений такий собі медіаобраз, люди його сприймають і йому імпонують. Про це пише yes-lutsk, з посиланням на Район.Луцьк.

Відтак, Ігор Лапін, коментуючи рейтинги кандидатів у президенти, зауважив, що якщо хтось із політиків зніме свою кандидатуру, або ж якщо відбудеться об’єднання кандидатів, трійка лідерів виборчих перегонів може змінитися. В іншому випадку, додав Лапін, ситуація залишиться такою, як і сьогодні.

На його думку, аби змінилась трійка лідерів рейтингів, повинно відбутись щось грандіозне. Але, якщо ніхто не знімить свою кандидатуру, або ж не об’єднаються проукраїнські опозиційні сили, то лідери будуть продовжувати очолювати рейтинги.

Водночас Ігор Лапін зауважив, що Зеленський і Тимошенко грають в одному електоральному полі проти влади. Однак Зеленський, за словами нардепа, «під’їдає» рейтинг Юлії Володимирівни. Тобто, чим більше росте підтримка Зеленського, тим меншим є приріст у Юлії Володимирівни.

Також, він закцентував увагу на тому, що Зеленського сприймають як персонажа, а не як людину. Але якщо Зеленський зніме свою кандидатуру, на його думку, ці виборці не перейдуть на користь якогось іншого кандидата, а просто не з’являться на вибори.

До слова, Ігор Лапін – український юрист, депутат Верховної Ради України VIII скликання, військовик. В період війни на сході України командував 2-ю штурмовою ротою «Захід» 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» ЗСУ, сформованої переважно з добровольців Волині. До війни працював адвокатом, був членом кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Волинської області.