П’ятниця, 4 Грудня, 2020

Волинські атовці залишились без нагород: в усьому винна Тимошенко?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Волинські «кіборги» – бійці, які захищали Донецький аеропорт в 2014-2015 роках – відмовились від отриманих нагород. Адже документи на ці нагороди були підписані головою Всеукраїнської спілки «Побратими України» Миколою Миньом, котрий на з’їзді партії «Батьківщина» відкрито підтримував кандидатку у президенти Юлію Тимошенко. Атовець Вадим Ваврищук щодо даної ситуації пояснює, –  він і його побратими ні в якому разі не цураються свого «статусу», але й не хочуть брати участь в політичних іграх – інформує yes-lutsk з посиланням на Район.Луцьк.

На з’їзді партії «Батьківщина», 22 січня 2019 року, була значна кількість військових. Це і не дивно, адже в умовах стану, в якому перебуває теперішня Україна, доволі вигідно використовувати «форму» у виборчій кампанії. Населення Країни поважає бійців і цінує їхню думку, тож запросити стільки «почесних гостей» –  доволі продуманий хід.

Події на з’їзді

Боєць 80-ї бригади Микола Миньо під час свого виступу звернувся до Юлії Тимошенко зі словами «ми вас підтримуємо, ви наш президент і верховний головнокомандувач». Інший ж учасник програми – Олег Кравець, боєць роти військової розвідки – написав та прочитав зі сцени вірша, в якому назвав Тимошенко «єдиним політичним кіборгом України».  

Реакція інших бійців

Після такого, зі слів Вадима Ваврищука, дев’ять волинських бійців здали свої нагороди. Спочатку їх віддали голові спілки учасників АТО у Володимирі-Волинському Юрію Степанюку, який згодом передасть їх «Побратимам України». Ініціатором такого вчинку став Юрій Оксенюк.

Волинський кіборг Вадим Ваврищук запевняє, що «кіборги» не цураються того, де вони побували, і того, ким вони є, але вони дуже протестують проти того, щоб Юлію Тимошенко ставили з ними в один ряд. Найбільшу бурю обурення у волинських бійців викликало те, що кандидатку на пост Президента назвали «кіборгом», адже бути «юліними кіборгами» вони не бажають.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...

Хто представляє інтереси лучан в кожному окрузі?

Не всі депутати минулої каденції залишилися цього року. 42 чинуша пройшли до Луцької міської ради, згідно з результатами місцевих виборів 25 жовтня....

У Луцьку мітингують за відставку Юрія Погуляйка

У Луцьку під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися мітингарі, які вимагають відставки очільника області Юрія Погуляйка. Далі на yes-lutsk.

Луцький суд не має грошей на відправку документів поштою: як тепер дізнатися про засідання та отримати необхідне?

Від учора, 1 грудня, Луцький міськрайонний суд припиняє надсилати документацію поштою. Про це повідомляє yes-lutsk з посиланням на Судова влада України.

Що луцькі депутати думають про введення локдауну в Україні

В Україні очікують, коли ж оголосять дати початку та закінчення тотального карантину, який ще називають локдауном. Імовірно, він буде діяти в період...