Вівторок, 28 Червня, 2022

Минулоріч Україна залучила 78 млн доларів технічної допомоги від уряду США

Минулого року Міністерство економічного розвитку і торгівлі залучило 78 млн доларів технічної допомоги від уряду США. Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі, розповідає УНН.

Далі пише yes-lutsk. У відомстві зазначили, що у 2018 році було залучено 78 млн доларів технічної допомоги від уряду США.

Так, в МЕРТ уточнили, що 23,6 млн доларів США будуть залучені задля покращення законодавчого та стратегічного середовища відповідно до європейський стандартів, суттєвого удосконалення функцій громадського нагляду, а також, зростання рівня підзвітності Уряду України громадянам та дотримання норм верховенства права.

Ще 54,4 млн дол. піде на підвищення доступності інвестицій для потреб середнього класу, зміцнення потенціалу приватного сектору економіки, підвищення рівня енергетичної безпеки України та значного збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва.

Окрім того, важливим є те, що у 2018 році Мінекономрозвитку ще підписало 16 міжнародних угод задля фінансування нових програм допомоги України та розвитку її технічного та фінансового співробітництва, зокрема з США, ЄС, КНР, ФРН, Кореєю, ОЕСР. До слова, також відомство запровадило національну систему моніторингу та контролю програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства на 2014-2020 роки.

Нагадаємо, після отримання траншу кредиту Міжнародного фінансового фонду (МВФ) до України до кінця поточного рок мають надійти додаткові кошти за лінією Світового банку загальною сумою в 400 млн доларів.

Також, слід зазначити, що Україна чекає від НАТО і Сполучених Штатів Америки допомоги щодо збільшення оборонних можливостей держави. Зокрема, через 2-3 місяці можна очікувати, що США нададуть зброю Києву й оголосять нові санкції проти Росії.