Середа, 28 Липня, 2021

Минулоріч Україна залучила 78 млн доларів технічної допомоги від уряду США

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Минулого року Міністерство економічного розвитку і торгівлі залучило 78 млн доларів технічної допомоги від уряду США. Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі, розповідає УНН.

Далі пише yes-lutsk. У відомстві зазначили, що у 2018 році було залучено 78 млн доларів технічної допомоги від уряду США.

Так, в МЕРТ уточнили, що 23,6 млн доларів США будуть залучені задля покращення законодавчого та стратегічного середовища відповідно до європейський стандартів, суттєвого удосконалення функцій громадського нагляду, а також, зростання рівня підзвітності Уряду України громадянам та дотримання норм верховенства права.

Ще 54,4 млн дол. піде на підвищення доступності інвестицій для потреб середнього класу, зміцнення потенціалу приватного сектору економіки, підвищення рівня енергетичної безпеки України та значного збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва.

Окрім того, важливим є те, що у 2018 році Мінекономрозвитку ще підписало 16 міжнародних угод задля фінансування нових програм допомоги України та розвитку її технічного та фінансового співробітництва, зокрема з США, ЄС, КНР, ФРН, Кореєю, ОЕСР. До слова, також відомство запровадило національну систему моніторингу та контролю програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства на 2014-2020 роки.

Нагадаємо, після отримання траншу кредиту Міжнародного фінансового фонду (МВФ) до України до кінця поточного рок мають надійти додаткові кошти за лінією Світового банку загальною сумою в 400 млн доларів.

Також, слід зазначити, що Україна чекає від НАТО і Сполучених Штатів Америки допомоги щодо збільшення оборонних можливостей держави. Зокрема, через 2-3 місяці можна очікувати, що США нададуть зброю Києву й оголосять нові санкції проти Росії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...