П’ятниця, 30 Липня, 2021

Пенсії у 2019-ому році: чого чекати

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Як відомо, у січні 2019 року відбудеться підвищення пенсійних виплат. Окрім того, у Камбіні заявили, що проведуть масштабну автоматичну індексацію.

Про це пише yes-lutsk, з посиланням на Обозреватель. Цього року пенсії перераховуватимуть із оновленим показником зарплати. Від перерахування слід очікувати підвищення на 500 гривень і більше.

Зазначають, що з 1 січня уже відбулось підвищення виплат для 500 тисяч військових. Окрім того, близько 2 мільйонів українців отримали надбавку завдяки підвищенню мінімальної зарплати. Отож, жінки, які мають 30 років стажу та чоловіки, які мають 35 років стажу, повинні отримувати мінімум 40% мінімальної зарплатні в Україні.

Так, у грудні 2018 року їх пенсія мала би становити 1489 грн, а на момент січня 2019 року – 1669 ( 180 грн додали). Але найбільше підвищення очікується у березні, адже з 1 числа всі пенсії перерахують за формулою. До цього моменту Державна служба статистики збере інформацію про інфляцію, а Пенсійний фонд – про середню зарплату.

Згідно закону, перерахунок буде відбуватись з урахуванням середньої зарплатні в Україні за останні три роки (2016,2017,2018) та інфляції за останній рік.

Як відомо, пенсія українцям нараховується за формулою: середня зарплата за три минулих роки помножити на стаж у роках, помножити на співвідношення середньої зарплати по країні та власної зарплати й помножити на 1%. Саме перший показник і перераховуватимуть, його підвищать приблизно на 16-17%.

Так, зараз українець із середньої заробітною платою та 40 роками стажу отримує приблизно 1505 гривень. А от у березні 2019 року пенсію можуть збільшити до 1761 гривні.

А от пенсіонер, який отримував зарплатню вдвічі більшу за середню, може очікувати підвищення пенсії на 500 гривень і більше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...