Середа, 24 Лютого, 2021

Пенсії у 2019-ому році: чого чекати

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Як відомо, у січні 2019 року відбудеться підвищення пенсійних виплат. Окрім того, у Камбіні заявили, що проведуть масштабну автоматичну індексацію.

Про це пише yes-lutsk, з посиланням на Обозреватель. Цього року пенсії перераховуватимуть із оновленим показником зарплати. Від перерахування слід очікувати підвищення на 500 гривень і більше.

Зазначають, що з 1 січня уже відбулось підвищення виплат для 500 тисяч військових. Окрім того, близько 2 мільйонів українців отримали надбавку завдяки підвищенню мінімальної зарплати. Отож, жінки, які мають 30 років стажу та чоловіки, які мають 35 років стажу, повинні отримувати мінімум 40% мінімальної зарплатні в Україні.

Так, у грудні 2018 року їх пенсія мала би становити 1489 грн, а на момент січня 2019 року – 1669 ( 180 грн додали). Але найбільше підвищення очікується у березні, адже з 1 числа всі пенсії перерахують за формулою. До цього моменту Державна служба статистики збере інформацію про інфляцію, а Пенсійний фонд – про середню зарплату.

Згідно закону, перерахунок буде відбуватись з урахуванням середньої зарплатні в Україні за останні три роки (2016,2017,2018) та інфляції за останній рік.

Як відомо, пенсія українцям нараховується за формулою: середня зарплата за три минулих роки помножити на стаж у роках, помножити на співвідношення середньої зарплати по країні та власної зарплати й помножити на 1%. Саме перший показник і перераховуватимуть, його підвищать приблизно на 16-17%.

Так, зараз українець із середньої заробітною платою та 40 роками стажу отримує приблизно 1505 гривень. А от у березні 2019 року пенсію можуть збільшити до 1761 гривні.

А от пенсіонер, який отримував зарплатню вдвічі більшу за середню, може очікувати підвищення пенсії на 500 гривень і більше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...