П’ятниця, 4 Грудня, 2020

Пенсії у 2019-ому році: чого чекати

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Як відомо, у січні 2019 року відбудеться підвищення пенсійних виплат. Окрім того, у Камбіні заявили, що проведуть масштабну автоматичну індексацію.

Про це пише yes-lutsk, з посиланням на Обозреватель. Цього року пенсії перераховуватимуть із оновленим показником зарплати. Від перерахування слід очікувати підвищення на 500 гривень і більше.

Зазначають, що з 1 січня уже відбулось підвищення виплат для 500 тисяч військових. Окрім того, близько 2 мільйонів українців отримали надбавку завдяки підвищенню мінімальної зарплати. Отож, жінки, які мають 30 років стажу та чоловіки, які мають 35 років стажу, повинні отримувати мінімум 40% мінімальної зарплатні в Україні.

Так, у грудні 2018 року їх пенсія мала би становити 1489 грн, а на момент січня 2019 року – 1669 ( 180 грн додали). Але найбільше підвищення очікується у березні, адже з 1 числа всі пенсії перерахують за формулою. До цього моменту Державна служба статистики збере інформацію про інфляцію, а Пенсійний фонд – про середню зарплату.

Згідно закону, перерахунок буде відбуватись з урахуванням середньої зарплатні в Україні за останні три роки (2016,2017,2018) та інфляції за останній рік.

Як відомо, пенсія українцям нараховується за формулою: середня зарплата за три минулих роки помножити на стаж у роках, помножити на співвідношення середньої зарплати по країні та власної зарплати й помножити на 1%. Саме перший показник і перераховуватимуть, його підвищать приблизно на 16-17%.

Так, зараз українець із середньої заробітною платою та 40 роками стажу отримує приблизно 1505 гривень. А от у березні 2019 року пенсію можуть збільшити до 1761 гривні.

А от пенсіонер, який отримував зарплатню вдвічі більшу за середню, може очікувати підвищення пенсії на 500 гривень і більше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...

Хто представляє інтереси лучан в кожному окрузі?

Не всі депутати минулої каденції залишилися цього року. 42 чинуша пройшли до Луцької міської ради, згідно з результатами місцевих виборів 25 жовтня....

У Луцьку мітингують за відставку Юрія Погуляйка

У Луцьку під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися мітингарі, які вимагають відставки очільника області Юрія Погуляйка. Далі на yes-lutsk.

Луцький суд не має грошей на відправку документів поштою: як тепер дізнатися про засідання та отримати необхідне?

Від учора, 1 грудня, Луцький міськрайонний суд припиняє надсилати документацію поштою. Про це повідомляє yes-lutsk з посиланням на Судова влада України.

Що луцькі депутати думають про введення локдауну в Україні

В Україні очікують, коли ж оголосять дати початку та закінчення тотального карантину, який ще називають локдауном. Імовірно, він буде діяти в період...