Неділя, 1 Серпня, 2021

У Луцьку замайорів прапор військово-морских сил на підтримку полонених моряків

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Як повідомляє yes-lutsk, з посиланням на Волинські Новини, сьогодні, 11 грудня, на підтримку полонених українських моряків, підняли стяг військово-морських сил під стінами Волинської Обласної Державної Адміністрації.

Такою дією, наше місто висловило підтримку моряків, яких захопили Російські військові у Керченській протоці.

Під час урочистого підняття стягу були присутніми чимало людей. Серед них і голова Волинської Обласної Державної Адміністрації – Олександр Савченко. Також на урочистий захід завітали учасники антитерористичної операції, працівники ОДА та усі ті, хто небайдужий до цієї події, та висловлює свою активну підтримку щодо полонених моряків, над якими триває суд у Росії.

«Коли далеко від фронту, то інакше сприймаєш події, сприйняття уповільнюється. І якщо раніше Росія говорила, що вона ні при чому, то зараз весь світ побачив, що це не так. Адже 25 листопада Російська Федерація відкрито здійснила збройний напад на українські кораблі. Наші моряки у тих умовах діяли, як і всі патріоти: з честю і гідністю. Так само гордо вони повернуться з полону і ми проведемо з ними парад, але це буде не сьогодні і, мабуть, не завтра» – розповів усім присутнім голова Волинської Обласної Державної Адміністрації Олександр Савченко.

Також Савченко не залишив непоміченими волонтерів, та святих отців, які допомагають військовим і духовно їх підтримують. Олександр Савченко також подякував цим людям.

Слід зазначити, що такі ж заходи проходили у кожному районному центрі області. Долучитись могли усі бажаючі патріоти, та люди, яких до душі збентежила ця подія.

Нагадаємо, що 25 листопада 24 громадянина України внаслідок обстрілу трьох українських кораблів у міжнародних водах Чорного моря, були захоплені Росією. Під час нападу сильні травми отримали щонайменше троє військовополонених.

Зазначимо, що суд окупантів засудив моряків до арешту на два місяці, обгрунтовуючись тим, що їх дії були незаконними.

Україна вважає вояків ВМС військовополоненими та наполягає на тому, що Росія атакувала і захопила українські військові кораблі в міжнародних водах Чорного моря.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...