Неділя, 22 Травня, 2022

У Луцьку замайорів прапор військово-морских сил на підтримку полонених моряків

Як повідомляє yes-lutsk, з посиланням на Волинські Новини, сьогодні, 11 грудня, на підтримку полонених українських моряків, підняли стяг військово-морських сил під стінами Волинської Обласної Державної Адміністрації.

Такою дією, наше місто висловило підтримку моряків, яких захопили Російські військові у Керченській протоці.

Під час урочистого підняття стягу були присутніми чимало людей. Серед них і голова Волинської Обласної Державної Адміністрації – Олександр Савченко. Також на урочистий захід завітали учасники антитерористичної операції, працівники ОДА та усі ті, хто небайдужий до цієї події, та висловлює свою активну підтримку щодо полонених моряків, над якими триває суд у Росії.

«Коли далеко від фронту, то інакше сприймаєш події, сприйняття уповільнюється. І якщо раніше Росія говорила, що вона ні при чому, то зараз весь світ побачив, що це не так. Адже 25 листопада Російська Федерація відкрито здійснила збройний напад на українські кораблі. Наші моряки у тих умовах діяли, як і всі патріоти: з честю і гідністю. Так само гордо вони повернуться з полону і ми проведемо з ними парад, але це буде не сьогодні і, мабуть, не завтра» – розповів усім присутнім голова Волинської Обласної Державної Адміністрації Олександр Савченко.

Також Савченко не залишив непоміченими волонтерів, та святих отців, які допомагають військовим і духовно їх підтримують. Олександр Савченко також подякував цим людям.

Слід зазначити, що такі ж заходи проходили у кожному районному центрі області. Долучитись могли усі бажаючі патріоти, та люди, яких до душі збентежила ця подія.

Нагадаємо, що 25 листопада 24 громадянина України внаслідок обстрілу трьох українських кораблів у міжнародних водах Чорного моря, були захоплені Росією. Під час нападу сильні травми отримали щонайменше троє військовополонених.

Зазначимо, що суд окупантів засудив моряків до арешту на два місяці, обгрунтовуючись тим, що їх дії були незаконними.

Україна вважає вояків ВМС військовополоненими та наполягає на тому, що Росія атакувала і захопила українські військові кораблі в міжнародних водах Чорного моря.