Вівторок, 2 Березня, 2021

У Луцьку замайорів прапор військово-морских сил на підтримку полонених моряків

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Як повідомляє yes-lutsk, з посиланням на Волинські Новини, сьогодні, 11 грудня, на підтримку полонених українських моряків, підняли стяг військово-морських сил під стінами Волинської Обласної Державної Адміністрації.

Такою дією, наше місто висловило підтримку моряків, яких захопили Російські військові у Керченській протоці.

Під час урочистого підняття стягу були присутніми чимало людей. Серед них і голова Волинської Обласної Державної Адміністрації – Олександр Савченко. Також на урочистий захід завітали учасники антитерористичної операції, працівники ОДА та усі ті, хто небайдужий до цієї події, та висловлює свою активну підтримку щодо полонених моряків, над якими триває суд у Росії.

«Коли далеко від фронту, то інакше сприймаєш події, сприйняття уповільнюється. І якщо раніше Росія говорила, що вона ні при чому, то зараз весь світ побачив, що це не так. Адже 25 листопада Російська Федерація відкрито здійснила збройний напад на українські кораблі. Наші моряки у тих умовах діяли, як і всі патріоти: з честю і гідністю. Так само гордо вони повернуться з полону і ми проведемо з ними парад, але це буде не сьогодні і, мабуть, не завтра» – розповів усім присутнім голова Волинської Обласної Державної Адміністрації Олександр Савченко.

Також Савченко не залишив непоміченими волонтерів, та святих отців, які допомагають військовим і духовно їх підтримують. Олександр Савченко також подякував цим людям.

Слід зазначити, що такі ж заходи проходили у кожному районному центрі області. Долучитись могли усі бажаючі патріоти, та люди, яких до душі збентежила ця подія.

Нагадаємо, що 25 листопада 24 громадянина України внаслідок обстрілу трьох українських кораблів у міжнародних водах Чорного моря, були захоплені Росією. Під час нападу сильні травми отримали щонайменше троє військовополонених.

Зазначимо, що суд окупантів засудив моряків до арешту на два місяці, обгрунтовуючись тим, що їх дії були незаконними.

Україна вважає вояків ВМС військовополоненими та наполягає на тому, що Росія атакувала і захопила українські військові кораблі в міжнародних водах Чорного моря.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...