Середа, 29 Червня, 2022

На дезінфекцію Луцька виділили додаткові кошти

Карантин, що введений в майже усіх країнах світу, створює додаткові правила, що допоможуть вберегти себе, своїх близьких та оточення від COVID-19. Кожен регіон встановив карантинні пости та регулює рух міжобласного транспорту, при цьому мінімізуючи його. Луцьк всередині налічує 9 подібних постів. На таких постах працюють патрульні та медики. Далі на yes-lutsk.

Всередині самого міста ОСББ та ЖЕК виконують велику роботу, що полягає в дезінфекції під’їздів багатоповерхівок. За допомогою розчину гіпохлориту натрію дезінфікують поручні, стінки, ліфти, ручки вхідних дверей, під’їздні ручки тощо. На забезпечення працівників відповідними костюмами та розчинами в потрібній кількості витратилось немало грошей, проте їх було недостатньо.

2 квітня 2020 року відбулося засідання виконкому «Про внесення змін до бюджету Луцької міської територіальної громади». Відповідно причиною такого зібрання стала проблема незабезпеченості не тільки працівників, що дезінфікують будинки і тд, а й працівників медичної сфери.

Після розгляду рішення ухвалили. На різноманітні засоби дезінфекції та санітарної обробки було виділено мільйон гривень для ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» та житлово-комунальних підприємств міста.

Отже, хочеться зазначити, що міськарада Луцька забезпечить дезінфекцію міста, а жителям необхідно лише дотримуватися загальних правил карантину. Це допоможе запобігти поширенню COVID-19 та вбереже як здоров’я жителів, так і близьких, друзів, рідних. Не нехтуйте правилами дистанції у магазинах та аптеках (1.5-2 метри, 3 особи на торгівельну площадку), носіть маски та хустинки одноразового використання, а також підручні засоби дезінфекції (антисептики). Найголовніше – не порушуйте правила самоізоляції та не покидайте будинок без наявної для того причини.