Неділя, 11 Квітня, 2021

На дезінфекцію Луцька виділили додаткові кошти

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Карантин, що введений в майже усіх країнах світу, створює додаткові правила, що допоможуть вберегти себе, своїх близьких та оточення від COVID-19. Кожен регіон встановив карантинні пости та регулює рух міжобласного транспорту, при цьому мінімізуючи його. Луцьк всередині налічує 9 подібних постів. На таких постах працюють патрульні та медики. Далі на yes-lutsk.

Всередині самого міста ОСББ та ЖЕК виконують велику роботу, що полягає в дезінфекції під’їздів багатоповерхівок. За допомогою розчину гіпохлориту натрію дезінфікують поручні, стінки, ліфти, ручки вхідних дверей, під’їздні ручки тощо. На забезпечення працівників відповідними костюмами та розчинами в потрібній кількості витратилось немало грошей, проте їх було недостатньо.

2 квітня 2020 року відбулося засідання виконкому «Про внесення змін до бюджету Луцької міської територіальної громади». Відповідно причиною такого зібрання стала проблема незабезпеченості не тільки працівників, що дезінфікують будинки і тд, а й працівників медичної сфери.

Після розгляду рішення ухвалили. На різноманітні засоби дезінфекції та санітарної обробки було виділено мільйон гривень для ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» та житлово-комунальних підприємств міста.

Отже, хочеться зазначити, що міськарада Луцька забезпечить дезінфекцію міста, а жителям необхідно лише дотримуватися загальних правил карантину. Це допоможе запобігти поширенню COVID-19 та вбереже як здоров’я жителів, так і близьких, друзів, рідних. Не нехтуйте правилами дистанції у магазинах та аптеках (1.5-2 метри, 3 особи на торгівельну площадку), носіть маски та хустинки одноразового використання, а також підручні засоби дезінфекції (антисептики). Найголовніше – не порушуйте правила самоізоляції та не покидайте будинок без наявної для того причини.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...

Доля ДЮСШ, бюджет та готовність Волині до повного карантину: прес-конференція Григорія Недопада

Сьогодні, 5 березня, Григорій Недопад провів прес-конференцію. Журналісти “підіймали” багато важливих питань, які стосуються не лише Луцька, а й Волинської області. Як...

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.