Четвер, 30 Червня, 2022

Савченко подякував волинянам за те, "що не кидали помідорами"

Олександр Савченко, який є екс-головою Волинської ОДА розповів, що вдячний волинянам за їх щирість та привітність. Адже, за увесь час правління ніхто йому “слова кривого не сказав”. Однак, нарікає, що у мережі час від часу з’являвся негатив у його сторону, однак Савченко, з його слів, не часто проводить час в інтернеті, тому й не звертав уваги. Далі розповість yes-lutsk.

Також, екс-голова Волинської ОДА зауважив, що радий, бо “волиняни не кидали у нього помідорами та яйцями”. А також зауважив, що хоч були й неприємні ситуації у роботі, але загалом, волиняни усі привітні та щирі люди. Також, додав, що його дружина такої самої думки, адже приїздила до чоловіка неодноразово. 

Втім, Олександр Савченко розповів журналістам, що у нього гостювали друзі з Німеччини, які залишились протилежної думки. Їм здалось, що волиняни злі та не готові до Європи. Зокрема, вони закцентували увагу на тому, що якщо ми йдемо в Європу, то треба тяжко працювати і не чекати, що держава щось зробить за нас. Європа – це не просто їздити на євробляхах, а турбота про державу, з їх слів. 

Підсумував свої слова екс-голова ОДА тим, що не шкодує за втраченим здоров’ям під час роботи на користь Волині. 

Також, відомо, що Олександр Савченко планує повернутись на Волинь вже у якості бізнесмена.