Середа, 28 Липня, 2021

Біографія Миколи Романюка

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Микола Ярославович Романюк – луцький міський голова (з 2010 року до 2017) позапартійний, депутат Волинської обласної ради трьох скликань. Далі на yes-lutsk.

Народився Микола Романюк 24 серпня 1958 року у Млинівському районі у селі Золочівка, що на Рівненщині.

Освіта

Микола Романюк мав дві вищі освіти. Він закінчив Львівський лісотехнічний інститут у 1982 році, спеціальність «інженер-технолог», а також Луцький індустріальний інститут у 1995 році та став економістом.

Кар‘єра

Працювати Микола Романюк розпочав ще в 1975 році. Тоді він був робітником на Луцькому меблевому комбінаті. Він продовжив там працювати після завершення навчання (з 1982 до 1983 року).

З 1983 до 1993 року Микола Романюк працював на комсомольській, партійній та молодіжній роботі. Цей період включає роботу на посадах інструктора, завідувача відділу комсомольських організацій Луцького міського комітету комсомолу (1983—1984 рр.), першого секретаря Луцького міського комітету комсомолу (березень 1984—1988 рр.), завідувача відділу пропаганди і агітації Луцького міського комітету КПУ (1988), першого секретаря Волинського обласного комітету ЛКСМ України (1988—1991 рр.), голови комітету у справах молоді і спорту Волинського облвиконкому (1991—1992 рр.), заступника начальника управління у справах молоді і спорту Волинської облдержадміністрації (1992—1993 рр.).

З лютого 1993 до листопада 2007 року очолював Волинське головне регіональне управління ЗАТ КБ «Приватбанк».

Від 10 грудня 2007 року Микола Романюк став головою Волинської обласної державної адміністрації. На цю посаду він призначений через указ Президента України номер 1199/2007. Головою Волинської обласної державної адміністрації Микола Романюк був до 26 березня 2010 року.

Проте на цьому кар’єра Миколи Романюка не завершилась: з 3 квітня 2010 року до листопада цього ж року він працював директором Волинського головного регіонального управління Публічного акціонерного товариства КБ «ПриватБанк».

31 жовтня 2010 року відбулися вибори міського голови Луцька, де його обрали мером міським головою. На цю ж посаду його переобрали 15 листопада 2015 року. Тоді він балотувався від БПП «Солідарність».

Смерть

Микола Романюк помер 3 лютого 2017 року. З 31 січня він був госпіталізований до реанімаційного відділення Луцької міської клінічної лікарні. У важкому стані він так і не прийшов до тями.

Нагороди та відзнаки

Микола Романюк – посмертно нагороджений званням почесного громадянина Луцька. Крім цього, він заслужений економіст України. А також одержав грамоти від Національного банку України та від Верховної Ради України. Микола Романюк теж є власником ордену «За заслуги» 2,3 ступеня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...