Субота, 23 Січня, 2021

Біографія Миколи Романюка

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Микола Ярославович Романюк – луцький міський голова (з 2010 року до 2017) позапартійний, депутат Волинської обласної ради трьох скликань. Далі на yes-lutsk.

Народився Микола Романюк 24 серпня 1958 року у Млинівському районі у селі Золочівка, що на Рівненщині.

Освіта

Микола Романюк мав дві вищі освіти. Він закінчив Львівський лісотехнічний інститут у 1982 році, спеціальність «інженер-технолог», а також Луцький індустріальний інститут у 1995 році та став економістом.

Кар‘єра

Працювати Микола Романюк розпочав ще в 1975 році. Тоді він був робітником на Луцькому меблевому комбінаті. Він продовжив там працювати після завершення навчання (з 1982 до 1983 року).

З 1983 до 1993 року Микола Романюк працював на комсомольській, партійній та молодіжній роботі. Цей період включає роботу на посадах інструктора, завідувача відділу комсомольських організацій Луцького міського комітету комсомолу (1983—1984 рр.), першого секретаря Луцького міського комітету комсомолу (березень 1984—1988 рр.), завідувача відділу пропаганди і агітації Луцького міського комітету КПУ (1988), першого секретаря Волинського обласного комітету ЛКСМ України (1988—1991 рр.), голови комітету у справах молоді і спорту Волинського облвиконкому (1991—1992 рр.), заступника начальника управління у справах молоді і спорту Волинської облдержадміністрації (1992—1993 рр.).

З лютого 1993 до листопада 2007 року очолював Волинське головне регіональне управління ЗАТ КБ «Приватбанк».

Від 10 грудня 2007 року Микола Романюк став головою Волинської обласної державної адміністрації. На цю посаду він призначений через указ Президента України номер 1199/2007. Головою Волинської обласної державної адміністрації Микола Романюк був до 26 березня 2010 року.

Проте на цьому кар’єра Миколи Романюка не завершилась: з 3 квітня 2010 року до листопада цього ж року він працював директором Волинського головного регіонального управління Публічного акціонерного товариства КБ «ПриватБанк».

31 жовтня 2010 року відбулися вибори міського голови Луцька, де його обрали мером міським головою. На цю ж посаду його переобрали 15 листопада 2015 року. Тоді він балотувався від БПП «Солідарність».

Смерть

Микола Романюк помер 3 лютого 2017 року. З 31 січня він був госпіталізований до реанімаційного відділення Луцької міської клінічної лікарні. У важкому стані він так і не прийшов до тями.

Нагороди та відзнаки

Микола Романюк – посмертно нагороджений званням почесного громадянина Луцька. Крім цього, він заслужений економіст України. А також одержав грамоти від Національного банку України та від Верховної Ради України. Микола Романюк теж є власником ордену «За заслуги» 2,3 ступеня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...

Перша сесія у Підгайцівській ОТГ: скандал, премії та обрання старост

Минулого тижня у Підгайцівській громаді відбулася перша сесія нового скликання. Голова ОТГ призначив старост та заступників. Зокрема, не обійшлося без скандалу. Більш...

Перше велике інтерв’ю луцького мера: про що говорили?

Минуло лише декілька днів після складення присяги новообраним мером Луцька, але перше велике інтерв’ю пан Поліщук вже встиг надати місцевому телеканалу “Аверс”....

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...