Четвер, 29 Липня, 2021

Біографія Миколи Романюка

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Луцьк з періоду 1991 року очолювало чотири мери. Одним з них був Микола Романюк. На жаль, міський голова не допрацював свій другий термін – на 58 році життя він помер. Біографію Миколи Ярославовича розповість yes-lutsk.

Освіта мера

Микола Ярославович Романюк народився у селі Золочівка Рівненської області 24 серпня 1958 року. 

Вищу освіту він отримав у Львівському лісотехнічному інституті за спеціальністю “інженер-технолог” у 1982 році. У 1995 році здобув другу вищу освіту у Луцькому індустріальному інституті й отримав диплом економіста.

микола романюк

Робота та кар’єра

Трудова діяльність розпочалася у Миколи Ярославовича з роботи на меблевому комбінаті у 1975 році. Після того, як отримав диплом інженера-технолога повернувся до комбінату у 1982 році та пропрацював ще рік на посаді майстра. 

Упродовж десяти років (1983-1993) Микола Романюк працював на комсомольських та партійних посадах, зокрема:

 • Інструктора;
 • Завідувач відділом Луцького міського комітету комсомолу;
 • З 1984 по 1988 роки був першим секретарем Луцького міського комітету комсомолу;
 • У 1988 році був завідувачем відділу Луцького міського КПУ;
 • З 1988 по 1991 рік був першим секретарем Волинського обласного комітету ЛКСМУ;
 • З 1991 по 1992 рік був на посаді голови комітету у справах молоді та спорту Волинського обласного виконавчого комітету;
 • З 1992 по 1993 рік був заступником очільника управління у справах молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації.

У 1993 році Микола Ярославович став очільником Волинського головного регіонального управління ЗАТ КБ “Приватбанк” й перебував на цій посаді до 2007 року. Також, у 2010 році повернувся до цієї посади, але пропрацював на ній сім місяців.

У грудні 2007 року Указом Президента України було призначено Миколу Романюка на посаду голови Волинської облдержадміністрації. Через три роки, у 2010, його звільнили з цієї посади.

микола романюк

Посада мера Луцька

У жовтні 2010 року у Луцьку відбулися чергові вибори на посаду міського голови. Свою кандидатуру “висунули”:

 • Микола Романюк;
 • Анатолій Грицюк;
 • Богдан Шиба;
 • Євген Мельник;
 • Андрій Козюра;
 • Василь Токарський;
 • Олександр Чижик.

Перемогу здобув Микола Ярославович, який набрав 32,8% голосів (понад 25 тисяч лучан).

У 2015 році знову відбулися місцеві вибори й лучани вдруге обрали пана Романюка.

31 січня 2017 року мера Луцька було екстрено госпіталізовано до Луцької міської клінічної лікарні у вкрай тяжкому стані. Новина поширилася між лучанами дуже швидко. 3 лютого стало відомо, що серце Миколи Романюка зупинилося.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...