П’ятниця, 5 Березня, 2021

Біографія Миколи Романюка

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Луцьк з періоду 1991 року очолювало чотири мери. Одним з них був Микола Романюк. На жаль, міський голова не допрацював свій другий термін – на 58 році життя він помер. Біографію Миколи Ярославовича розповість yes-lutsk.

Освіта мера

Микола Ярославович Романюк народився у селі Золочівка Рівненської області 24 серпня 1958 року. 

Вищу освіту він отримав у Львівському лісотехнічному інституті за спеціальністю “інженер-технолог” у 1982 році. У 1995 році здобув другу вищу освіту у Луцькому індустріальному інституті й отримав диплом економіста.

микола романюк

Робота та кар’єра

Трудова діяльність розпочалася у Миколи Ярославовича з роботи на меблевому комбінаті у 1975 році. Після того, як отримав диплом інженера-технолога повернувся до комбінату у 1982 році та пропрацював ще рік на посаді майстра. 

Упродовж десяти років (1983-1993) Микола Романюк працював на комсомольських та партійних посадах, зокрема:

 • Інструктора;
 • Завідувач відділом Луцького міського комітету комсомолу;
 • З 1984 по 1988 роки був першим секретарем Луцького міського комітету комсомолу;
 • У 1988 році був завідувачем відділу Луцького міського КПУ;
 • З 1988 по 1991 рік був першим секретарем Волинського обласного комітету ЛКСМУ;
 • З 1991 по 1992 рік був на посаді голови комітету у справах молоді та спорту Волинського обласного виконавчого комітету;
 • З 1992 по 1993 рік був заступником очільника управління у справах молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації.

У 1993 році Микола Ярославович став очільником Волинського головного регіонального управління ЗАТ КБ “Приватбанк” й перебував на цій посаді до 2007 року. Також, у 2010 році повернувся до цієї посади, але пропрацював на ній сім місяців.

У грудні 2007 року Указом Президента України було призначено Миколу Романюка на посаду голови Волинської облдержадміністрації. Через три роки, у 2010, його звільнили з цієї посади.

микола романюк

Посада мера Луцька

У жовтні 2010 року у Луцьку відбулися чергові вибори на посаду міського голови. Свою кандидатуру “висунули”:

 • Микола Романюк;
 • Анатолій Грицюк;
 • Богдан Шиба;
 • Євген Мельник;
 • Андрій Козюра;
 • Василь Токарський;
 • Олександр Чижик.

Перемогу здобув Микола Ярославович, який набрав 32,8% голосів (понад 25 тисяч лучан).

У 2015 році знову відбулися місцеві вибори й лучани вдруге обрали пана Романюка.

31 січня 2017 року мера Луцька було екстрено госпіталізовано до Луцької міської клінічної лікарні у вкрай тяжкому стані. Новина поширилася між лучанами дуже швидко. 3 лютого стало відомо, що серце Миколи Романюка зупинилося.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.

Брати, які жорстоко вбили Катю Литкіну, вкотре подають апеляційну скаргу

Вже сьогодні, 2 березня, Верховним Судом України буде розглянута апеляційна скарга від адвокатів засуджених Максима Терлецького та Назара Статочнюка. Молодики були на...

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...