Середа, 29 Червня, 2022

Топ-10 спікерів Луцької міськради

Центром Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу було обрано десять волинських депутатів, які були найактивнішими за останні п’ять сесій Луцької міської ради. Хто ж ці чиновники? Розповість yes-lutsk з посиланням на Волинь ТОП.

Павло Данильчук (Громадський рух “Народний контроль”)

Колишній керівник фракції “За Україну!” та голова постійної комісії Луцької міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму. У період з 2014 по 2015 роки був головою Правого сектору Волині. На виборах міського голови, у 2015 році, Павло Данильчук висував свою кандидатуру. На тих же виборах його обрали депутатом до міської ради.

Анна Мовяк (Громадський рух “Народний контроль”)

Була обрана депутатом Луцької міської ради VII скликання під час місцевих виборів у 2015 році від партії Громадський рух “Народний контроль”.

Григорій Пустовіт (Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”)

З 2010 по 2017 рік був депутатом Луцької міської ради. У 2010 році був призначений на посаду секретаря міськради. З березень по липень 2014 року очолював Волинську обласну державну адміністрацію. У липні 2017 року знову став секретарем Луцької міськради та виконувачем обов’язків міського голови.

Ігор Поліщук (“УКРОП”)

Вперше став депутатом Луцької міської ради у 2013 році від виборчого округу №10. На виборах у 2015 році вдруге став депутатом від партії “УКРОП”. У березні 2017 році став секретарем міськради, через кілька днів після цього, Ігоря Поліщука призначили виконувачем обов’язків Луцького міського голови. Проте, за декілька місяців голова фракції “УКРОП” склав повноваження секретаря. З липня того ж року стає радником Луцького міського голови.

ігор поліщук

Микола Дендіберін (“УКРОП”)

Був обраний депутатом Луцької міської ради VII скликання під час місцевих виборів у 2015 році.

Алла Надточій (Об’єднання “Самопоміч”)

Була обрана депутатом Луцької міської ради VII скликання під час місцевих виборів у 2015 році.

Тарас Шляхтич (Об’єднання “Самопоміч”)

Був обраний депутатом Луцької міської ради VII скликання під час місцевих виборів у 2015 році.

Юлія Вусенко (Об’єднання “Самопоміч”)

Була обрана депутатом Луцької міської ради VII скликання під час місцевих виборів у 2015 році. До 2017 року була секретарем Луцької міської ради. На початку 2017 року була призначена на посаду тимчасового виконувача обов’язків Луцького міського голови. Була поновлена на посаду секретаря у липні 2017 року, але того ж дня, рішенням депутатів під час скликання, пані Вусенко було звільнено.

Юлія Вусенко

Олександр Козлюк (позафракційний)

Був обраний депутатом Луцької міської ради VII скликання під час місцевих виборів у 2015 році. До 2017 року був членом партії “Солідарність”.

Костянтин Петрочук (позафракційний)

Був обраний депутатом Луцької міської ради VII скликання під час місцевих виборів у 2015 році. З квітня 2017 року є заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

костянтин петрочук