Субота, 2 Липня, 2022

Настав час збиратися в школу…

І навіть погода натякає вам, що осінь не за горами і пора б задуматися про шкільне приладдя. Особливо, батьки стурбовані тим, як правильно вибрати рюкзаки та ранці для школяра. А ще ж потрібно купити канцелярію, шкільну форму, пенали, щоденники, спортивні атрибути і мішок для змінного взуття. Загалом, роботи багато, інформації мало, тому ми вирішили поговорити, що і як вибрати новоспеченому школяреві. До речі, ловіть перший лайфхак – якісні рюкзаки, ранці і шкільні аксесуари можна придбати в grizzly.com.ua. Тут вас чекає великий асортимент товарів для всієї родини.

Що потрібно школяреві?

  1. Шкільний портфель. Крім того, що він повинен подобатися дитині, рюкзак повинен бути: містким, виготовлений з якісних матеріалів, з жорсткою або ортопедичною спинкою. Також враховуйте вагу і розмір цього важливого шкільного атрибуту. Досвідчені мами рекомендують разом з портфелем купувати сумку-мішок для змінного взуття та спортивного одягу.

  2. Канцелярські товари. Спершу потрібно дочекатися батьківських зборів, адже школа школі – різниця. Вчителька порекомендує, що краще купити для першокласників, а від чого варто відмовитися, на що звертати увагу при виборі пенала, ручки чи лінійки. Також деякі класи практикують спільну закупівлю канцелярії. Тому радимо вам не поспішати, а враховувати потреби класу і класного керівника.

  3. Шкільна форма. Тут також не обійтися без порад вчителів. Адже деякі школи хочуть бачити своїх школярів в одному кольорі. Тому, це потрібно уточнити. А взагалі, шкільна форма дуже зручна частина гардероба. Вам не потрібно кожен день думати у що одягнути дитину. У дівчаток це піджак, спідниця або сарафан. Також можна доповнити комплект жилеткою і брюками. До шкільної форми купуєте тільки білі блузки, кофточки і гольфики. Хлопцям ще простіше – штани і піджак, також можна купити жилетку.

  4. Спортивна форма. Навіть якщо в школі немає додаткових спортивних занять, то фізкультуру ще ніхто не відміняв. Тому придивитися до спортивної форми варто. Потрібно придбати спортивні штани і кофту з довгим рукавом (бажано на блискавці), а також пару футболок, кеди або легкі кросівки. Звертайте увагу на матеріал. Пам’ятайте, що в цьому одязі вашій дитині потрібно активно займатися, бігати і стрибати, тому вибирайте натуральні тканини.

Сподіваємося, що наші рекомендації наситили вас необхідною інформацією та шкільний шопінг стане для вас задоволенням.