Вівторок, 28 Червня, 2022

Наручний годинник Samsung: незамінний супутник сучасної людини

Багато хто чув про розумні годинники, які допомагають не тільки швидко орієнтуватися в часі, а й стежити за своїм здоров’ям, планувати завдання і навіть спілкуватися з друзями. Але як серед безлічі моделей вибрати саме ту, яка задовольнить всі запити свого власника? У цьому випадку важливо розглядати кілька моделей з потрібними характеристиками і порівнювати їх між собою. Найкраще вибрати і купити годинник Самсунг в інтернет-магазині Comfy, де товари, що сподобалися можна відразу ж додавати в порівняння.

На що звернути увагу при виборі розумного годиника?

Вибір сучасних девайсів став значно важчим, адже багато магазинів пропонують товари з великою кількістю функцій різної якості і цінових категорій. Але чи дійсно вам знадобляться всі ці “навороти”? Давайте розберемося, чим насправді повинен володіти хороший годинник, і які з функцій можуть бути корисними:

смарт годинник

 

  1. Дизайн. Це повинен бути такий годинник, який підійде під ваш повсякденний стиль. Самсунг пропонує своїм користувачам дві лінійки: класичну Samsung Galaxy Watch і більш універсальну Samsung Gear. Також модельний ряд розумних годинників від цього бренду надано в різній колірній гамі, що не зобов’язує свого власника обмежуватися у виборі.
  2. Пило-та водонепроникність, а також стійкість до поту. Розумний годинник – це той пристрій, що буде завжди поруч. Сучасна людина займається з ним спортом, розплачується Samsug Pay в супермаркеті і відповідає на дзвінки під час активного відпочинку, тому девайс повинен бути не тільки розумним, а й сильним.
  3. GPS. Без навігатора годинник не може вважатися по справжньому розумним, адже саме відсутність необхідності постійно користуватися смартфоном робить годинник справді потрібним і зручним девайсом.
  4. Монітор серцебиття. Цей датчик показує рівень фізичної підготовки власника і допомагає йому підібрати потрібну інтенсивність фізичних вправ. Функція буде корисною як для професійних спортсменів, так і для тих, хто просто стежить за своїм здоров’ям.
  5. Вимірювання відстані, кількості кроків, темпу активності і спалених калорій користувача. Ці функції допомагають ретельніше планувати свою активність, а також мотивують більше займатися собою.
  6. Спостереження за сном. Для успішного планування графіка і хорошої продуктивності необхідно стежити за тим, скільки ви спите, коли засинаєте і коли прокидаєтеся. Крім того, датчики годинника також вказують на якість вашого сну.
  7. Наявність тихого будильника. Для тих, хто живе у великій родині, колективі або з людьми з відмінним від вашого графіком, ця функція стане просто незамінною. Годинник будить свого власника так само якісно, ​​як і звичайний будильник, але вібрація не впливає на сон і пробудження людей, що знаходяться поруч.
  8. Визначення місцезнаходження телефону. Функція, про яку коли-небудь мріяв кожен. Тепер не потрібно витрачати час і нерви на пошуки свого смартфона, адже розумний годинник визначає його місцезнаходження за кілька секунд.

Як придбати вподобану модель смарт-годинника?

Відмінний вибір розумних наручних годинників в Україні надає магазин Comfy. На сайті інтернет-магазину ви можете відфільтрувати всі моделі за необхідними функціями і додати ті, які видала система, в порівняння. Після цього годинник, який сподобався, можна замовити відразу ж або придбати в кредит. Магазин пропонує безліч способів доставки і оплати. При бажанні приміряти смарт-годинник і особисто оглянути всі його функції, відвідайте магазин Comfy в вашому місті і придбайте пристрій там.