Середа, 28 Жовтня, 2020

Текстильний принтер прямого друку: як обрати та на що звертати увагу покупцеві

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Одним з основних критеріїв успішного започаткування бізнесу, а також причиною його прибутковості, є вкладення капіталу у професійну техніку. Саме спеціалізовані принтери прямого друку на текстилі впливають на швидкість та якість виробничого процесу, а відтак і на кількість клієнтів у сфері друку. Основною метою цифрового друку є як просування власної продукції на ринку послуг, так і просування продукції інших виробників за допомогою друку емблеми чи реклами фірми на одязі. Принтери Brother, більш детально про які можна дізнатися на https://www.dstrade.com.ua/, допоможуть розширити власні можливості, адже друкують зображення на змішаних та натуральних тканинах.

На що звернути увагу при виборі текстильного принтера

 • Можливість друку на виробах різноманітних кольорів та кількість друкуючих голівок. Одні моделі містять 4 голівки та друкують зображення кольорами CMYK лише на білому текстилі. Моделі, які використовують 6 чи 8 голівок (CMYK+WHITE), можуть друкувати зображення на різнокольорових тканинах.
 • Максимальна область друку. Чим більший показник, тим більші будуть зображення. За умови, що область буде невеликою, навряд чи вдасться надрукувати бажане зображення на одязі великих розмірів.
 • Тип чорнила. Найкраще обирати екологічно-чисті барвники на водній основі. 
 • Швидкість висихання чорнила, що впливає на продуктивність виробничого процесу.
 • Роздільна здатність друку. Чим більший показник, тим якіснішим буде зображення.
 • Можливість друку на нерівних поверхнях. За відсутності такої можливості, ви не можете здійснити друк на виробах з гудзиками та кишенями, що значно звужує коло споживачів.

Переваги прямого друку на тканині з Brother

 1. Якість та зручність. Отримати картинку фотографічної якості допоможе цифровий друк із роздільною здатністю 1200х1200 dpi. Відтепер можна надрукувати зображення з USB-карти чи іншого носія. З’єднати принтер з комп’ютером також можна напряму через USB-порт. Невеликі розміри та зручний користувацький інтерфейс лиш пришвидшить початок успішної взаємодії з цією чудо-технікою.textile printer
 2. Не потрібно купувати два різних пристрої, Brother GT-361 та Brother GT-381 наносить зображення на світлі та темні вироби однаково. Принтер використовує 6 або 8 друкуючих голівок (залежно від моделі) та кольори CMYK+WHITE. За рахунок того, що за один рух голівки розпиляє відразу обидва кольори (спершу біла фарба, потім кольорова), швидкість друку є максимально продуктивною.
 3. Екологічно-чисте чорнило. Філософія програми Brother Earth сповідує використання у своїй техніці пігментного чорнила на водній основі. Безпеку гарантує міжнародна система тестування і сертифікації виробів з текстилю, що встановлює обмеження на використання деяких хімічних речовин, Oeko-Tex Standard 100. Так, екологічні чорнила від Brother не містять шкідливих складників та є безпечними для немовлят від трьох місяців. 
 4. Довговічність та стійкість під час прання. Тривале життя друкованим зображенням забезпечує попередня обробка, а саме сушка термопресом при температурі 180°С протягом 35 секунд. Вічності додає остаточна обробка у повітряній/інфрачервоній конвеєрній печі при температурі 160° С протягом трьох з половиною хвилин. За Європейською класифікацією, вироби мають 4 клас стійкості до прання.
 5. Друк на виробах з ґудзиками. Brother GT3 не лише друкує зображення без полімерних вікон (додаткових слоїв, які знижують надійність з’єднання малюнку з текстилем), а й без втрати якості наносить зображення на нерівні поверхні: вироби з кишенями, ґудзиками чи нашивками. 

Принтери Brothers обирають люди, які цінують не лише простоту використання та доступну цінову категорію, а й якість друку та надійність професійної техніки. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

У Ковелі два кандидати не поділили крісло мера

На місцевих виборах на пост мера Ковеля, за попередніми результатами, виграє кандидат від партії «За майбутнє» Ігор Чайка. З такою ситуацією не...

Кого обрали головами ОТГ на Волині?

25 жовтня відбулися вибори голів об‘єднаних територіальних громад Волинської області. Станом на сьогодні вже опубліковано попередні результати виборів і більшості громад регіону,...

Вибори мера Луцька: хто претендує на другий тур?

25 жовтня 2020 року відбулися довгоочікувані вибори, які нарешті дозволять обрати мера в місті Луцьку, розповідає сайт yes-lutsk. Хто...

Вибори на Волині: які порушення допустили

На Волині 25 жовтня проходили місцеві вибори. Як і в минулі роки, не обійшлося без казусів та порушень: на деяких дільницях недостатньо...

На Волині чоловік, аби не голосувати, порвав бюлетень

25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Як завжди, не обійшлося без курйозів, помилок і порушень. Далі на yes-lutsk.