Середа, 29 Червня, 2022

Все, що необхідно знати про тепловізори

Зараз, на ринку електроніки, все частіше можна зустріти прилади, які дозволяють точно визначити несправності в обладнанні, температуру живих і не живих об’єктів, напруга і інше. Таке вимірювальне обладнання значно спрощує і прискорює виправлення неполадок. Професійними електриками часто використовуються в роботі прилад під назвою тепловізор, який продається можна легко купити в Україні. У цій статті ми розповімо все, що потрібно знати про це пристрій і де його купити в Луцьку. 

Що ж таке тепловізор? 

Проживаючи в старих будинках або квартирах (не в новобудові) під час зимового періоду можна помітити, що тепло кудись “йде”. Або в електриці відбуваються якісь перебої. Для того щоб точно зрозуміти проблему і усунути її незабаром часу і використовують тепловізор. 

Завдяки цьому апарату майстер бачить місце неполадки, так як спеціальні датчики в ньому виводять на екран температурні зміни об’єкта. 

До речі, тепловізори flir часто використовують в будівельній промисловості, на полюванні і навіть в медицині. 

Принцип роботи 

Працює тепловізор за таким принципом: кожна поверхню (жива і не жива) здатна відбивати і поглинати інфрачервоне випромінювання. Якщо нагріти / охолодити один і той же об’єкт не по всій поверхні (нерівномірно), то різні температури відображатися на екрані тепловізора в кольорах: 

  • червоним покаже найбільш гарячі місця, жовтий і оранжевий – тепліше; 
  • синій і зелений показує найхолодніші місця. 

Як відомо, людське око не здатне бачити інфрачервоні промені, адже на жаль наш організм не ідеальний.Так, ми бачимо світло сонця, полум’я багаття, але саме інфрачервоне випромінювання, що виходить від них, ми не здатні побачити. Люди сприймають ІК-промені як тепло. 

Тепло і теплове випромінювання – це основні джерела інфрачервоних випромінювань. Але і холодні предмети так само, як і теплі, випускають інфрачервоні промені. Якби людський організм міг бачити таке випромінювання, то ми б визначали температуру об’єктів без дотиків. 

При наведенні тепловізора на об’єкт або поверхню, ІЧ-випромінювання фіксується спеціальним детектором. Після, сигнал з детектора передається в електронний блок і відображається на екрані пристрою. 

Область застосування 

Сучасні моделі тепловізорів використовують в таких напрямках: 

  1. Обстежити електричне обладнання і саму електрику в цілому;
  2. Знайти витік тепла, газу; 
  3. Контролювати і автоматизувати технологічні процеси; 
  4. Дослідити наукові процеси. 

Де купити? 

Тепловізори і інше вимірювальне обладнання можна придбати в інтернет-магазині Electronoff. Ця платформа представляє широкий асортимент товарів для роботи, дому та побуту. Тут можна купити набір інструментів, ваги для торгівлі та кулінарні, індикатори напруги, паяльники, світлодіодне освітлення і багато іншого. 

Жителям Луцька можна оформити замовлення на сайті і отримати його зручним способом в найближчому відділенні транспортної компанії, а оплатити товар після отримання.