Середа, 28 Липня, 2021

У Луцьку мітингують за відставку Юрія Погуляйка

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

У Луцьку під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися мітингарі, які вимагають відставки очільника області Юрія Погуляйка. Далі на yes-lutsk.

Про організацію акції протесту повідомляв у фейсбуці Іван Лазорко – голова територіальної виборчої комісії.

Акція розпочалася у четвер, третього грудня, о десятій годині.

Минулого року третього грудня на Волині відбулося представлення нового голови обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка. Сьогодні виповнився рік з часу його призначення.

Група мітингувальників привела під стіни ОДА козу. Вона, як зазначили учасники акції, є символом Волинської області, яку доять. Однак коза справила свої потреби просто на тротуарі, тож представники поліції змусили учасників акції прибрати за твариною та забрати її з місця мітингу.

Як зазначив Іван Лазорко, спочатку волиняни вірили, що Юрій Погуляйко впорається із посадою та її повноваженнями. Однак, за його словами, цей рік показав некомпетентність, закритість від ЗМІ та волинян державної влади.

Як повідомив голова територіальної виборчої комісії, йому лише раз вдалося побачити Погуляйка у приміщенні облради – це було її перше засідання восьмого скликання.

Іван Лазорко додав, що Волинська область заслуговує кращого керівника. Області потрібен розвиток нових технологій, молодому поколінню треба підтримка, журналістам та представникам професійних спілок – відкритість та готовність до діалогу. Тобто в області чимало завдань, які має виконувати керівник, але за рік, як додає голова територіальної виборчої комісії, нічого з цього списку не було досягнуто.

Нагадаємо, третього грудня минулого року Юрія Погуляйка представили на Волині як нового голову Волинської обласної державної адміністрації. Представляв його заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...