Середа, 29 Червня, 2022

У Луцьку мітингують за відставку Юрія Погуляйка

У Луцьку під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися мітингарі, які вимагають відставки очільника області Юрія Погуляйка. Далі на yes-lutsk.

Про організацію акції протесту повідомляв у фейсбуці Іван Лазорко – голова територіальної виборчої комісії.

Акція розпочалася у четвер, третього грудня, о десятій годині.

Минулого року третього грудня на Волині відбулося представлення нового голови обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка. Сьогодні виповнився рік з часу його призначення.

Група мітингувальників привела під стіни ОДА козу. Вона, як зазначили учасники акції, є символом Волинської області, яку доять. Однак коза справила свої потреби просто на тротуарі, тож представники поліції змусили учасників акції прибрати за твариною та забрати її з місця мітингу.

Як зазначив Іван Лазорко, спочатку волиняни вірили, що Юрій Погуляйко впорається із посадою та її повноваженнями. Однак, за його словами, цей рік показав некомпетентність, закритість від ЗМІ та волинян державної влади.

Як повідомив голова територіальної виборчої комісії, йому лише раз вдалося побачити Погуляйка у приміщенні облради – це було її перше засідання восьмого скликання.

Іван Лазорко додав, що Волинська область заслуговує кращого керівника. Області потрібен розвиток нових технологій, молодому поколінню треба підтримка, журналістам та представникам професійних спілок – відкритість та готовність до діалогу. Тобто в області чимало завдань, які має виконувати керівник, але за рік, як додає голова територіальної виборчої комісії, нічого з цього списку не було досягнуто.

Нагадаємо, третього грудня минулого року Юрія Погуляйка представили на Волині як нового голову Волинської обласної державної адміністрації. Представляв його заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов.