Вівторок, 28 Червня, 2022

Мережею шириться допис Зеленського, де він привітав українців з радянським святом – ЗМІ

Кандидат в президенти України, шоумен Володимир Зеленський, ніби-то привітав 23 лютого українців зі скасованим святом “Дня захисника вітчизни”. Про це повідомляє «Апостроф». Далі розповість yes-lutsk.

Відтак, повідомив про це журналіст Віталій Гайдукевич, який зробив скріншот відповідного допису від імені Володимира Зеленського та виклав його у соціальній мережі Facebook. Додавши, що це, з його слів, не фейк, і що згодом, цей пост був видалений Володимиром. Віталій Гайдукевич водночас обурився:

«Угу, давайте, розкажіть, що країна хоче нових обличч. Країну давно дебілізує телевізор і от – результат».

Втім, допис з привітанням від Зеленського викликав неабиякий шквал негативних коментарів у соцмережах, але, прихильники кандидата у президенти все-таки наполягають на тому, що це, однозначно, «фейк».

Водночас, журналіст Віталій Гайдукевич, публічно вимагає у Володимира Зеленського розповісти про своє відношення до цього радянського свята, аби впевнено підтвердити цей факт, або ж спростувати. Також, він додав, що як тільки, кандидат у президенти відповість на його запитання, він видалить свій допис.

привытання

Нагадаємо, згідно з останніми результатами опитувань Зеленський у другому турі випереджає перед президентськими виборами Петра Порошенка та Юлію Тимошенко.

Раніше мер Києва Віталій Кличко порівняв Зеленського з пасажиром літака, який вирішив зайняти місце пілота.

До слова, Володимир Олександрович Зеленський (25 січня 1978, Кривий Ріг) — український комік, актор, сценарист, продюсер, шоумен та політик; керівник «Студії Квартал-95». Кандидат на пост Президента України.

Як всі кандидати в Президенти Зеленський подав декларацію, в якій показано 7,3 млн гривень прибутку за 2017 рік, нерухоме майно, рахунки в «ПриватБанк», та пізніше вніс зміни додавши інформацію про кіпрську компанію Green Family.