П’ятниця, 5 Березня, 2021

Затримали шахраїв, які працювали у Волинській, Львівській та Київській областях

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

На жаль, в інтернеті з’явилася незліченна кількість шахраїв. Схема у більшості одна – покупець оплачує товар за дуже низькою ціною, а продавець його не відправляє, адже товару не існує. Кіберполіцією та громадськими організаціями проводяться ретельні пошуки з виявлення таких шахраїв. У вівторок, знайшли та затримали чергових злочинців, які продавали неіснуючий товар. Детальніше про це розповість yes-lutsk, посилаючись на varta1.com.ua.

5 травня, у Львові затримали кілька чоловіків, яких підозрюють у шахрайстві. Ігор Зінкевич, очільник громадської організації “Варта1”, розповів, що семеро чоловіків вирішили заробити гроші незаконним методом. За словами пана Зінкевича, понад дві сотні українців зробили замовлення на сайті шахраїв (товари відомого бренду Apple), натомість, покупці не отримали нічого або ж не якісну підробку. Загалом, чоловіки заробили більш ніж 600 тисяч гривень.

Очільник “Варта1” впевнений, що сума та кількість ошуканих набагато більша, адже ця група шахраїв працювала не лише у Львові. На сьогодні, проводять обшуки Волинській, Львівській та Київській областях. Адже, як стало відомо, злодії й там мали місця шахрайської діяльності.

Ігор Зінкевич сподівається, що потерпілі обов’язково повідомлять про шахрайство з боку цих чоловіків, аби їм надали відповідний статус та відшкодували збитки.

Перелік сайтів, які працювали у період 2019-2020 років:

  • i-park.com.ua;
  • i-center.com.ua; 
  • iphone-room.com.ua; 
  • apple-shop.org.ua; 
  • myapple-box.com.ua;
  • ilook.com.ua;
  • icloud.org.ua;
  • air-store.com.ua.

Прокурорами були підписані підозри та клопотання про обрання міри запобіжного заходу кожному учаснику шахрайської групи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.

Брати, які жорстоко вбили Катю Литкіну, вкотре подають апеляційну скаргу

Вже сьогодні, 2 березня, Верховним Судом України буде розглянута апеляційна скарга від адвокатів засуджених Максима Терлецького та Назара Статочнюка. Молодики були на...

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...