П’ятниця, 1 Липня, 2022

Гончарук спростував чутки про відставку

 

На брифінгу в понеділок, 2 березня, прем’єр-міністр Олексій Гончарук заперечив чутки відносно своєї відставки. Стверджує, що ніяких заяв про відставку станом на друге березня він не писав, пише yes-lutsk.com.ua.

Підігріло ці чутки і те, що президент Володимир Зеленський хоче провести позачергове засідання Верховної Ради четвертого березня.

Як повідомляє сайт NV.ua, що це може відбутись в зв’язку з тим, що заплановані точкові зміни в Кабінеті міністрів, зокрема й тим, що Гончарук, нібито, вдруге подав заяву про звільнення, будучи не задоволеним тим, що ЗМІ розпускають чутки про його відставку, а президент Зеленський не захищає свій Кабмін і не спростовує інформацію про розгляд нових кандидатур на свою посаду. 

Але спікер Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що ніякої повторної заяви на розгляд в парламенті не надходило.

Прем’єр Гончарук стверджує, що зміни в Кабінеті міністрів будуть, але ще не час стверджувати які саме, оскільки це рішення є командним, має бути спрямоване на серйозне посилення уряду, тому ще рано робити якесь анонсування змін, аби не поширювати нові чутки, маніпуляції, домисли. Але як тільки з’явиться якась офіційна інформація, то про це буде повідомлено в ЗМІ.