Субота, 27 Лютого, 2021

Лучани зможуть отримати безоплатну правову допомогу

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

У Луцьку запрацює безоплатна правова допомога для усіх, хто цього потребує, інформує yes-lutsk. Посилаючись на ІА “Конкурент” розповімо докладніше.

З 3 по 10 грудня усі жителі міста та області зможуть абсолютно безкоштовно отримати правову консультацію. “Гарячі лінії” будуть працювати тиждень, але виключно з 14:00 до 15:00. Таку інформацію підтвердили у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Юлія Стельмащук, начальниця управління правового забезпечення Головного управління ДПС у Волинській області, надаватиме консультації та роз’яснення громадянам, які будуть звертатися за номером “гарячої лінії”. Зокрема, пані Стельмащук відповість на питання волинян щодо податкових зобов’язань та податкового законодавства.

На офіційному сайті управління та субсайтах територіальних органів ДПС Волині розміщена інформація щодо графіку особистого прийому — розділ “Приймальня громадян”. Посадовці будуть проводити такі зустрічі з жителями Луцька та області у відведений час.

Нагадаємо, Всеукраїнський тиждень права проводиться щорічно. Метою цього заходу є — підвищити рівень обізнаності українців з їхніми обов’язками та правами. В рамках цього тижня — громадяни отримують безоплатну правову допомогу.

Також, варто зазначити, що 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй було проголошено Загальну декларацію прав людини. Відповідно, Указом Президента України (прийнятий 8 грудня 2008 року) встановлено проводити Всеукраїнський тиждень права до 10 грудня включно. 

Окрім безоплатних консультацій, телебачення та радіомовлення повинні забезпечити висвітлення заходів у рамках Всеукраїнського тижня права у всіх засобах масової інформації.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...