Неділя, 22 Травня, 2022

Лучани зможуть отримати безоплатну правову допомогу

У Луцьку запрацює безоплатна правова допомога для усіх, хто цього потребує, інформує yes-lutsk. Посилаючись на ІА “Конкурент” розповімо докладніше.

З 3 по 10 грудня усі жителі міста та області зможуть абсолютно безкоштовно отримати правову консультацію. “Гарячі лінії” будуть працювати тиждень, але виключно з 14:00 до 15:00. Таку інформацію підтвердили у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Юлія Стельмащук, начальниця управління правового забезпечення Головного управління ДПС у Волинській області, надаватиме консультації та роз’яснення громадянам, які будуть звертатися за номером “гарячої лінії”. Зокрема, пані Стельмащук відповість на питання волинян щодо податкових зобов’язань та податкового законодавства.

На офіційному сайті управління та субсайтах територіальних органів ДПС Волині розміщена інформація щодо графіку особистого прийому — розділ “Приймальня громадян”. Посадовці будуть проводити такі зустрічі з жителями Луцька та області у відведений час.

Нагадаємо, Всеукраїнський тиждень права проводиться щорічно. Метою цього заходу є — підвищити рівень обізнаності українців з їхніми обов’язками та правами. В рамках цього тижня — громадяни отримують безоплатну правову допомогу.

Також, варто зазначити, що 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй було проголошено Загальну декларацію прав людини. Відповідно, Указом Президента України (прийнятий 8 грудня 2008 року) встановлено проводити Всеукраїнський тиждень права до 10 грудня включно. 

Окрім безоплатних консультацій, телебачення та радіомовлення повинні забезпечити висвітлення заходів у рамках Всеукраїнського тижня права у всіх засобах масової інформації.