Субота, 31 Липня, 2021

Лучани зможуть отримати безоплатну правову допомогу

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

У Луцьку запрацює безоплатна правова допомога для усіх, хто цього потребує, інформує yes-lutsk. Посилаючись на ІА “Конкурент” розповімо докладніше.

З 3 по 10 грудня усі жителі міста та області зможуть абсолютно безкоштовно отримати правову консультацію. “Гарячі лінії” будуть працювати тиждень, але виключно з 14:00 до 15:00. Таку інформацію підтвердили у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Юлія Стельмащук, начальниця управління правового забезпечення Головного управління ДПС у Волинській області, надаватиме консультації та роз’яснення громадянам, які будуть звертатися за номером “гарячої лінії”. Зокрема, пані Стельмащук відповість на питання волинян щодо податкових зобов’язань та податкового законодавства.

На офіційному сайті управління та субсайтах територіальних органів ДПС Волині розміщена інформація щодо графіку особистого прийому — розділ “Приймальня громадян”. Посадовці будуть проводити такі зустрічі з жителями Луцька та області у відведений час.

Нагадаємо, Всеукраїнський тиждень права проводиться щорічно. Метою цього заходу є — підвищити рівень обізнаності українців з їхніми обов’язками та правами. В рамках цього тижня — громадяни отримують безоплатну правову допомогу.

Також, варто зазначити, що 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй було проголошено Загальну декларацію прав людини. Відповідно, Указом Президента України (прийнятий 8 грудня 2008 року) встановлено проводити Всеукраїнський тиждень права до 10 грудня включно. 

Окрім безоплатних консультацій, телебачення та радіомовлення повинні забезпечити висвітлення заходів у рамках Всеукраїнського тижня права у всіх засобах масової інформації.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...