Субота, 2 Липня, 2022

Між Порошенком, Тимошенко та Зеленським відбудуться дебати: коли і де

Журналісти телеканалу UA:Перший анонсували дебати між трьома кандатами у президенти. Зокрема, йдеться про чинного Президента України Петра Порошенка, Юлію Тимошенко та Володимира Зеленського. Адже, згідно соціологічним опитуванням, саме у них найбільший електрорат виборців. Далі розповість yes-lutsk.

Відомо, що дебати заплановані на 29 березня, п’ятницю. Розпочнуться о 18:30, продовжуватимуться 2,5 години без перерви на рекламу. Втім, достеменно не відомо, чи усі кандидати у президенти підтвердили свою присутність на усі 100%.

Слід зауважити, що й у дебатів є свої правила, а саме: політики виступлять з трьома запитаннями щодо національної безпеки, законодавчих ініціатив та економіки.

Зокрема, кандидати повинні ставити питання один одному, згодом, відповідатимуть на запитання ведучих, експертів та глядачів.

Протягом всієї дискусії українці зможуть дзвонити в студію і віддавати свій голос за найбільш переконливого, на їхню думку, кандидата. А уже 30 березня буде день тиші, а в неділю – вибори. 

Відтак, народний депутат від фракції “БПП” Володимир Куренной в ефірі ток-шоу “Прямий ефір” повідомив, що вважає, що Тимошенко та Зеленський програють дебати Порошенку. Про це пише “Прямий“.

Нардеп обгрунтував свою думку тим, що Зеленський ніби ховається від усіх та відповідає заготовленими відповідями. Тому, на його думку, це засекречений кандидат, який беззаперечно програє ці дебати.

Стосовно Юлії Тимошенко, Куренной сказав, що вона дуже гарний оратор, втім, якщо мова зайде про конкретику, цифри, факти, то тут вона також поступиться Порошенку. 

Натомість, як воно буде насправді, нікому не відомо. Залишається лише очікувати та сподіватись, що усі заявлені кандидати прийдуть на дебати.