Субота, 27 Лютого, 2021

Силове виведення журналістки з мітингу Порошенка на Волині: в Раді та НСЖУ засудили дії правоохоронців

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

У комітеті Верховної Ради з питань свободи слова та Національній спілці журналістів України засудили дії працівників правоохоронних органів, які силоміць вивели журналістку телеканалу «Аверс» з мітингу Петра Порошенка у Ковелі. Про це йшлося у сюжеті ТСН. Далі про це розповість yes-lutsk.

Зустріч Петра Порошенка з виборцями у Ковелі відбулася 14 березня. Цей візит висвітлювала журналістка луцького телеканалу «Аверс» Наталія Поліщук, проте представники поліції силоміць вивели її з місця біля сцени.

На думку журналістки, таким чином поліція намагалася вберегти президента від незручних питань. Проте, правоохоронці стверджують, що вивели її через ігнорування заходів з гарантування безпеки під час візиту посадових осіб, зокрема відмову пройти через металошукач. Журналістка ж спростовує цю інформацію, адже Порошенко прибув до Ковеля лиш близько сьомої години вечора, інцидент ж трапився вдень.

Сергій Томіленко, голова спілки журналістів України, заявив, що поведінка правоохоронців була неприпустимою, адже замість допомоги журналісту вони надавали допомогу політикам .

Своє обурення інцидентом висловила й голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Вікторія Сюмар. Жінка наголошує, що в разі якщо журналіст показав своє посвідчення та просто проводив зйомку, то ситуація що відбулася – це перешкоджання діяльності журналіста. На її думку, причини є політичними, а канал має відношення до сил, які конкурують з організаторами мітингу.

В свою чергу, юристи луцького телеканалу планують оскаржувати даний інцидент у поліції. ТСН коментарів від Адміністрації президента України не отримала.

Нагадаємо також, що до приїзду Петра Порошенка на Волині було вивішено банер довжиною 30 метрів зі словами «Ти став президентом на крові хлопців 51 ОМБР. Щоб приховати свої злочини, твої генерали її знищили. Волинь такого не прощає!», який згодом був зруйнований мешканцем міста Луцька.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...