Середа, 28 Липня, 2021

Силове виведення журналістки з мітингу Порошенка на Волині: в Раді та НСЖУ засудили дії правоохоронців

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

У комітеті Верховної Ради з питань свободи слова та Національній спілці журналістів України засудили дії працівників правоохоронних органів, які силоміць вивели журналістку телеканалу «Аверс» з мітингу Петра Порошенка у Ковелі. Про це йшлося у сюжеті ТСН. Далі про це розповість yes-lutsk.

Зустріч Петра Порошенка з виборцями у Ковелі відбулася 14 березня. Цей візит висвітлювала журналістка луцького телеканалу «Аверс» Наталія Поліщук, проте представники поліції силоміць вивели її з місця біля сцени.

На думку журналістки, таким чином поліція намагалася вберегти президента від незручних питань. Проте, правоохоронці стверджують, що вивели її через ігнорування заходів з гарантування безпеки під час візиту посадових осіб, зокрема відмову пройти через металошукач. Журналістка ж спростовує цю інформацію, адже Порошенко прибув до Ковеля лиш близько сьомої години вечора, інцидент ж трапився вдень.

Сергій Томіленко, голова спілки журналістів України, заявив, що поведінка правоохоронців була неприпустимою, адже замість допомоги журналісту вони надавали допомогу політикам .

Своє обурення інцидентом висловила й голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Вікторія Сюмар. Жінка наголошує, що в разі якщо журналіст показав своє посвідчення та просто проводив зйомку, то ситуація що відбулася – це перешкоджання діяльності журналіста. На її думку, причини є політичними, а канал має відношення до сил, які конкурують з організаторами мітингу.

В свою чергу, юристи луцького телеканалу планують оскаржувати даний інцидент у поліції. ТСН коментарів від Адміністрації президента України не отримала.

Нагадаємо також, що до приїзду Петра Порошенка на Волині було вивішено банер довжиною 30 метрів зі словами «Ти став президентом на крові хлопців 51 ОМБР. Щоб приховати свої злочини, твої генерали її знищили. Волинь такого не прощає!», який згодом був зруйнований мешканцем міста Луцька.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...