Вівторок, 5 Липня, 2022

Порошенко нагадав волинянам про готовність Зеленського стати на коліна перед Путіним

Президент України Петро Порошенко побував у Ковелі, що на Волині, 14 березня. Він зі сцени звернувся з промовою до місцевих мешканців та приїжджих волинян. Про це повідомляє “Волинь24“. Далі розповість yes-lutsk

Відтак, у власній промові президент закцентував на увагу на тому, що Володимир Зеленський чотири роки тому, звертаючись до президента Росії Володимира Путіна, говорив, що готовий стати на коліна, лише б той не пішов війною на Україну. Водночас, глава держави підкреслив, що ніколи не стане на коліна, як це планують зробити інші кандидати. З його слів, він не буде просити прощення у Путіна, а вважає, що наша нація здатна себе захистити і повернути кожен клаптик української землі. Це ж йдеться на офіційному сайті Президента України. 

Слід зауважити, що Петро Порошенко мав на увазі виступ Володимира Зеленського в ефірі ТСН на каналі «1+1» від 1 березня 2014 року. Тоді ж, Володимир Зеленський, звертаючись до президента РФ Володимира Путіна, зробив доволі цікаву заяву.

Шоумен сказав: “Если вы хотите, я лично, я вам честно говорю, я готов, не знаю, надо вам – я могу вас умолять на коленях. Но не ставьте на колени, пожалуйста, наш народ…”.

Актор закцентував увагу на тому, що “ми братські народи”, тому, на його думку, військові конфлікти не допустимі. 

До слова, Володимир Зеленський цьогоріч балотується на посаду Президента України. У новорічну ніч, на 1 січня 2019 року о 00:00, замість трансляції новорічного привітання Президента України Петра Порошенка на каналі 1+1 показали Зеленського, який оголосив, що йде у президенти

Він створив власний політичний рух “Зе!Команда”, та впевнено очолює президентські рейтинги, як свідчить статистика багатьох ресурсів. Як і всі кандидати в Президенти Зеленський подав декларацію, в якій показано 7,3 млн гривень прибутку за 2017 рік, квартиру в Ялті, рахунки в «ПриватБанк», та пізніше вніс зміни додавши інформацію про кіпрську компанію Green Family.