Середа, 28 Липня, 2021

Піймали руйнівника банера «Ти став президентом на крові 51 ОМБР» у Луцьку

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Вчора ввечері на стіні 16-поверхового будинку в центрі Луцька повісили банер довжиною більше 30 метрів, на якому великими буквами в біло-червоно-чорних тонах було зазначено: «Ти став президентом на крові хлопців 51 ОМБР. Щоб приховати свої злочини, твої генерали її знищили. Волинь такого не прощає!». Вочевидь, звернення було адресоване Президенту України Петру Порошенку, який сьогодні приїздить на Волинь.

Через кілька годин після встановлення банер було зруйновано таким чином, щоб його відновлення стало неможливим. Далі про це розповість yes-lutsk за інформацією Інформаційного Агентства «Волинські Новини».

Один із руйнівників був затриманий випадковими перехожими. Зловмисником виявився житель міста Луцька на ім’я Андрій. Напарника хлопця піймати не вдалося.

Андрій плутався у свідченнях та не міг віднайти пояснень своїм діянням. Спочатку він стверджував, що сидів у дворі зі знайомим, коли близько 2 години ночі до них підійшли незнайомі й «замовили» цю руйнацію. Пізніше хлопець переконував, що фото банера побачив в мережі Інтернет на сайті Інформаційного Агентства «Волинські Новини» та через свою громадянську позицію вирішив його зрізати. Зі слів ж очевидців, не на камеру руйнівник натякнув, що його зробити цю справу змусили.

Андрій володів усім спорядженням для промислового туризму, адже раніше займався туризмом. Луцького альпініста забрали до міського відділу, де встановлюватимуть його особу та займуться пошуками напарника. На місці лишилась працювати слідчо-оперативна група.

Нагадаємо, що сьогодні, 14 березня, Президент України Петро Порошенко приїздить на Волинь. Напередодні візиту у Луцьку з’явилося 15 білбордів з надписом «Зустрінь весну без пороху! Дай шанс своїй країні», проте, мережею шириться інформація, що й їх сьогодні вночі зруйнували.

Фото: “Волинські Новини”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...