Вівторок, 28 Червня, 2022

Піймали руйнівника банера «Ти став президентом на крові 51 ОМБР» у Луцьку

Вчора ввечері на стіні 16-поверхового будинку в центрі Луцька повісили банер довжиною більше 30 метрів, на якому великими буквами в біло-червоно-чорних тонах було зазначено: «Ти став президентом на крові хлопців 51 ОМБР. Щоб приховати свої злочини, твої генерали її знищили. Волинь такого не прощає!». Вочевидь, звернення було адресоване Президенту України Петру Порошенку, який сьогодні приїздить на Волинь.

Через кілька годин після встановлення банер було зруйновано таким чином, щоб його відновлення стало неможливим. Далі про це розповість yes-lutsk за інформацією Інформаційного Агентства «Волинські Новини».

Один із руйнівників був затриманий випадковими перехожими. Зловмисником виявився житель міста Луцька на ім’я Андрій. Напарника хлопця піймати не вдалося.

Андрій плутався у свідченнях та не міг віднайти пояснень своїм діянням. Спочатку він стверджував, що сидів у дворі зі знайомим, коли близько 2 години ночі до них підійшли незнайомі й «замовили» цю руйнацію. Пізніше хлопець переконував, що фото банера побачив в мережі Інтернет на сайті Інформаційного Агентства «Волинські Новини» та через свою громадянську позицію вирішив його зрізати. Зі слів ж очевидців, не на камеру руйнівник натякнув, що його зробити цю справу змусили.

Андрій володів усім спорядженням для промислового туризму, адже раніше займався туризмом. Луцького альпініста забрали до міського відділу, де встановлюватимуть його особу та займуться пошуками напарника. На місці лишилась працювати слідчо-оперативна група.

Нагадаємо, що сьогодні, 14 березня, Президент України Петро Порошенко приїздить на Волинь. Напередодні візиту у Луцьку з’явилося 15 білбордів з надписом «Зустрінь весну без пороху! Дай шанс своїй країні», проте, мережею шириться інформація, що й їх сьогодні вночі зруйнували.

Фото: “Волинські Новини”