П’ятниця, 13 Травня, 2022

Візит Порошенка до Луцька відбудеться пізніше, до Ковеля – під питанням

Як повідомлялось раніше, Петро Порошенко 14 березня має відідати Волинську область. О 13:00 він має з’явитись у Луцьку і виступити на конференції лісівників у Драмтеатрі імені Лесі Українки. Також, відзначають, що  у президента запланований візит до Ковеля. Про це розповідає “Під прицілом“. Далі пише yes-lutsk.

Втім, на офіційній сторінці Петра Порошенко в соціальній мережі Twitter нещодавно з’явилось повідомлення, де він написав, що зараз “летить на фронт, аби відвідати добровольців”. Повідомляють, що там він має намір зустрітись із добровольцями і вшанувати пам’ять загиблих українців, які добровільно пішли захищати країну від агресора.

порошенко

Отож, як стало відомо, прибуття Петра Порошенка до Луцька може посунутись на кілька годин і відбутись дещо пізніше. А от візит до Ковеля у такому разі пройде ввечері або буде перенесений взагалі на інший день чи скасований.

Відтак, нагадаємо, що сьогодні, 14 березня, запланований візит до Луцька Президента України Петра Порошенка. Дещо раніше ми розповідали про провокативні білборди, які розвісили напередодні візиту. Втім, під ранок вони вже були зіпсовані. 

До слова, банер, у понад 30 метрів завбільшки, з’явився в центрі міста напередодні візиту президента, ввечері 13 березня. Проте, при зрізанні пошкодили саме полотно, аби банер не можна було повісити знову. 

Відтак, ІА “Волинські Новини” розповіли, що попри те, що відразу декілька волинських ЗМІ повідомили про візит президента на Волинь, офіційно про план заходів, розклад зустрічей та місця відвідування гарантом області досі не повідомили. Зокрема, начальниця відділу зв’язків з громадськістю Луцької міської ради Олена Макарова розповіла, що не отримувала жодних документів чи розпоряджень щодо візиту президента до Луцька 14 березня.