Неділя, 22 Травня, 2022

У Луцьку перед приїздом Порошенка зіпсували провокативні білборди

Сьогодні, 14 березня, до Луцька завітає Президент України Петро Порошенко. Відтак, напередодні по місту розклеїли плакати та білборди з гаслами “Зустрінь весну без пороха! Дай шанс своїй країні!”. Про це повідомляє ІА “Волинські Новини“. Далі розповість yes-lutsk

Стало відомо, що уночі, невідомі порізали ці білборди, аби не було видно окремих слів. Зокрема, це вже не перший інцидент з подібніми гаслами, адже, нещодавно Олександр Шевченко використав вислів у власній передвиборчій кампанії “прибрати порох з осель”. Згодом, на рекламістів чинили тиск та змушували змінити таке гасло. 

Відомо, що учора на 16-ти поверхівці у центрі Луцька повісили банер-звернення до Петра Порошенка зі словами “ти став президентом на крові хлопців 51 ОМБР. Щоб сховати свої злочини, твої генерали її знищили. Волинь такого не пробачає”. Втім, повідомляють, що згодом промислові альпіністи зрізали цей банер з будівлі у центрі Луцька. Натомість, він встиг провисіти лише декілька годин. Згодом, правоохоронці затримали альпініста, який це вчинив. 

 

Банер, у понад 30 метрів завбільшки, з’явився в центрі міста напередодні візиту президента, ввечері 13 березня. Проте, при зрізанні пошкодили саме полотно, аби банер не можна було повісити знову. 

Відтак, очільник обласного осередку УКРОПу Вячеслав Рубльов написав у власному дописі, що він особисто сьогодні в 11.00 запрошує на Театральний майдан усіх небайдужих краян запитати Президета про Ілловайськ, Дебальцеве, Свинарчуків-Гладковських, “про відрубані руки корупціонерів та бізнес на крові”.

Зокрема, альпініст, який пошкодив банер на 16-ти поверхівці плутався в показах і не міг пояснити, навіщо він це зробив. Згодом, розповів, що зробив це нібито через власну громадянську позицію.