Середа, 28 Липня, 2021

Порошенко підкупає пенсіонерів 2410 гривнями: думка експертів

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Користувачі соціальних мереж ще досі коментують обіцянку президента України Петра Порошенка повернути кошти пенсіонерам в розмірі 2410 гривень. За його словами, жителі країни, які отримують пенсійну мінімалку, протягом березня та квітня отримають начебто компенсацію за невиплачену індексацію 2015-2016 років. Далі про це розповість yes-lutsk з посиланням на Інформаційне агентство Волинські Новини.

Приводом для розмов про підкуп виборців з боку Петра Порошенка стали неочікувані виплати компенсацій прямо перед виборами. У соцмережах таку «щедрість» інтерпретують доволі однозначно.

На думку журналіста В’ячеслава Чечіло, нелегальний (через свої виборчкоми) та напівлегальний (через «сітки»), а тепер ще й легальний (через компенсації для пенсіонерів) підкуп виборців звісно вирішить проблему виходу нинішнього президента до другого туру, проте чи стане це гарантією перемоги – складне запитання.

Журналіст Сакен Аймурзаєв зазначив, що український пенсіонер це не російський пенсіонер. Наші люди хоч на Томос, хоч на 100 доларів від «турботливої влади», відреагують «дякую», а зроблять як собі захочуть.

Згідно з заявою віце-прем’єр-міністра Павла Розенка, на ці компенсації піде близько 4,4 мільярда гривень від розмитнення «євроблях». Проте, 17 січня 2019 року міністр соціальної політики Андрій Рева заявив про те, що чистий дефіцит Пенсійного фонду становить 29 мільярдів гривень. Не дивлячись на це, до «щедрого» рішення президента і прем’єра бюджет Пенсійного фонду становив 398 мільярдів, а доходи – 230 мільярдів гривень. За рахунок різних видів дотацій покривається різниця. Гроші, виручені з «євроблях», не можуть погасити дефіцит.

Журналіст Микола Поліщук зауважив, що «Юльчина тисяча» – це були хоча б повноцінні 200 доларів, на відміну від «Петькіних 2.400», які навіть не дотягують до 100 доларів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...